Bijeljina: Poginula dva mladića

U teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila sinoć u 23:27 časova na magistralnom putu Bijeljina-Zvornik, u mjestu Ljeskovac, smrtno su stradala 2 mladića.

Republika Srpska 07.05.2013 | 07:27
Bijeljina: Poginula dva mladića
U teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila sinoć u 23:27 časova na magistralnom putu Bijeljina-Zvornik, u mjestu Ljeskovac, smrtno su stradala 2 mladića. Život su izgubila lica čiji su inicijali P.B. (1986) iz Bijeljine i M.M.(1984) iz Janje. Do ove tragične nesreće došlo jeprilikom direktnog sudara putničkih automobila Audi B5 kojim je upravljao P.B. i automobila Fiat Brava kojim je upravljao M.M. U audiju se pored vozača, nalazio i njegov brat T.B.( 1990) iz Bijeljine koji je tom prilikom zadobio teške tjelesne povrede. On je zbrinut je u bijeljinskoj bolnici i nije životno ugrožen. Na lice mjesta odmah su izašli pripadnici Policijske stanice za bezbijednost saobraćaja, a saobraćaj je bio obustavljen do 02.30 na toj dionici puta, i bio preusmjeravan na alternativne pravce. Uviđaj je još uvijek u toku, a više informacija biće poznato tokom dana.

Komentari / 0

Ostavite komentar