БиХ неријешено са Италијанима у Фиренци

Фудбалска репрезентација Босне и Херцеговине одиграла је неријешено 1:1 у утакмици 1. кола А Лиге нација у Фиренци.

Босна и Херцеговина 04.09.2020 | 22:50

Прво полувријеме донијело је притисак Италијана, од којег су се изабраници Душана Бајевића ослободили у наставку, а онда су у 57. минуту преко Едина Џеке дошли до вођства. Убачена је лопта са десне стране, Вишћа је центрирао из корнера, лопта је након неколико одбијања дошла до Џеке, који се сјајно снашао и из прве шутирао у мрежу Италијана,

Уз доста среће Италијани су након десет минута дошли до гола. Сенси је упутио ударац, лопта је на путу до гола погодила Шуњића, промијенила смјер и завршила иза леђа немоћног Шехића.

До краја меча било је још неколико прилика на обје стране, али се резултат није мијењао.

(Српскаинфо Фото: Цлаудио Гиованнини/ЕПА)