Ово НБА није видела: 94:63, крај 131-135!

И све то на терену шампиона. Преокрет Клиперса против Голден Стејта НБА лига није доживела до рано јутрос.

Кошарка 16.04.2019 | 14:30
Када је Кевин Дурент погодио једно слободно бацање на 7,31 до краја треће четвртине и актуелног првака довео до максималних "+31", деловало је да за Лос Анђелес Клиперсе нема спаса у Оукланду.

Резултат 94:63 давао је екипи Дока Риверса, прецизним рачунањем статистичара једва и теоретске шансе. Тачно 0.01 одсто Клиперси су били виђени као победници. А, некада је и то довољно...

Маестралан финиш гостију и пуцање "блока мотора" машине из Голден Стејта обележили су преосталх нешто мање од 20 минута друге утакмице прве рунде плеј-офа Западне конференције. До краја треће деонице Клиперси су смањили на 94:108...

Извор: мондо.рс