Ovo NBA nije videla: 94:63, kraj 131-135!

I sve to na terenu šampiona. Preokret Klipersa protiv Golden Stejta NBA liga nije doživela do rano jutros.

Košarka 16.04.2019 | 14:30
Kada je Kevin Durent pogodio jedno slobodno bacanje na 7,31 do kraja treće četvrtine i aktuelnog prvaka doveo do maksimalnih "+31", delovalo je da za Los Anđeles Kliperse nema spasa u Ouklandu.

Rezultat 94:63 davao je ekipi Doka Riversa, preciznim računanjem statističara jedva i teoretske šanse. Tačno 0.01 odsto Klipersi su bili viđeni kao pobednici. A, nekada je i to dovoljno...

Maestralan finiš gostiju i pucanje "bloka motora" mašine iz Golden Stejta obeležili su preostalh nešto manje od 20 minuta druge utakmice prve runde plej-ofa Zapadne konferencije. Do kraja treće deonice Klipersi su smanjili na 94:108...

Izvor: mondo.rs