Чемпионшип: Страшан дерби на Риверсајду!

Лидс до златног бода у 101. минуту! Мидлзбро ће жалити због овога. . .

Фудбал 09.02.2019 | 21:40
Сјајан дерби овог 31. кола Чемпионшипа одиграли су у време ручка Мидлзбро и Лидс и подлели бодове (1:1) после чак 102 минута велике борбе.

Гости из Јоркшира су играли добро, били много бољи у већем делу утакмице, али је погодак плејмејкера Бороа Луиса Винга у 49. минуту покварио рачуницу екипи Марсела Бијелсе, која је стигла на Риверсајд с намером да освоји сва три бода.

Нападали су играчи Лидса много активније и боље од уласка Пабла Ернандеза у другом полувремену, а до изједначења и вредног бода стигли су чак у 101. минуту утакмице.

Претходно је главни арбитар због прекида у 81. минуту и интервенције лекара на клупи за резерве Лидса (неком је позлило) продужио меч за чак 12 минута, а гости у јеку офанзиве после неколико пормашаја из зигледних шанси успели да преко Калвина Филипса стигну до изједначења и бода.

Залтног бода за њих, ако имамо у виду да су се суочавали с поразом фактички до последњих секунди.

ЕНГЛЕСКА 2 - 31. коло