Čempionšip: Strašan derbi na Riversajdu!

Lids do zlatnog boda u 101. minutu! Midlzbro će žaliti zbog ovoga. . .

Fudbal 09.02.2019 | 21:40
Sjajan derbi ovog 31. kola Čempionšipa odigrali su u vreme ručka Midlzbro i Lids i podleli bodove (1:1) posle čak 102 minuta velike borbe.

Gosti iz Jorkšira su igrali dobro, bili mnogo bolji u većem delu utakmice, ali je pogodak plejmejkera Boroa Luisa Vinga u 49. minutu pokvario računicu ekipi Marsela Bijelse, koja je stigla na Riversajd s namerom da osvoji sva tri boda.

Napadali su igrači Lidsa mnogo aktivnije i bolje od ulaska Pabla Ernandeza u drugom poluvremenu, a do izjednačenja i vrednog boda stigli su čak u 101. minutu utakmice.

Prethodno je glavni arbitar zbog prekida u 81. minutu i intervencije lekara na klupi za rezerve Lidsa (nekom je pozlilo) produžio meč za čak 12 minuta, a gosti u jeku ofanzive posle nekoliko pormašaja iz ziglednih šansi uspeli da preko Kalvina Filipsa stignu do izjednačenja i boda.

Zaltnog boda za njih, ako imamo u vidu da su se suočavali s porazom faktički do poslednjih sekundi.

ENGLESKA 2 - 31. kolo