Хулиган напао капитена Спартака, Глушакова!

Велики инцидент догодио се на утакмици Лиге Европе у Москви између Спартака и бечког Рапида.

Фудбал 30.11.2018 | 11:45
Аустријанци су славили победу од 2:1 којом су макар привремено избили на прво место, док су Московљани потиснути на последњу позицију.

Ипак, све што се дешавало на терену остало је у сенци инцидента из 70. минута када је један хулиган утрчао на терен и напао Дениса Клушакова.

Срећом, брзо су реаговали играчи московског клуба, ухватили су хулигана и он је даље уз пратњу редара и полиције изведен са стадиона.

Овако нешто се и могло очекивати пошто је познато да је Глушаков у немилости водеће навијачке групе московског клуба после конфликта који је имао са тренером Масимом Карером.

Недавно су вође навијача Спартака тражиле од њега да напусти клуб, а од челника Московљана да му одузму капитенску траку.

Спартак је у тренутку када је навијач утрчао на терен водио са 1:0 голом Зе Луиса у 20. минуту. Ипак, Рапид је у завршници преко Мулдура у 80. минуту и Шобесбергера у судијској надокнади дошао до погодака и победе.