Ђокић: Пријете ми! Ако ми науде, имаће ко да ме освети!

Фудбалски судија из Ужица Ненад Ђокић добио је бројне претње после 158. вечитог дербија у којем је признао "спорни гол" Ричмонда Боаћија.  СМС претње судији који је признао гол у дербију: Чувај се! Вадићемо те из Дунава! Ђокић: Ако ми науде, има ко да ме освети! Арбитар из Ужица добио велики број увредљивих порука после окршаја вечитих, каже да се није обраћао полицији.

Фудбал 26.09.2018 | 21:40
Ђокић: Пријете ми! Ако ми науде, имаће ко да ме освети!
Ђокић, иначе један од најбољих српских судија и интернационалац, као арбитар из гола сигнализирао је Данилу Грујићу да је лопта после ударца главом Боаћија прешла замишљену гол линију.

Многи су замерили Ђокићу што се није добро позиционирао код гола Боаћија, те да није могао добро да види да ли је поменуту ситуацију. Он се убрзо огласио и рекао да је добио велики број претећих порука.

Фудбал у другом плану. Нажалост. И не први пут. Уместо да се после 158. вечитог дербија прича о игри – а Партизан је, примера ради, пружио изузетну – у центру пажње је фантомски гол Ричмонда Боаћија, за који нико нема чврсте доказе да је постигнут, као што их нема и да није постигнут.

Било како, одлука додатног судије Ненада Ђокића жестоко је уздрмала спортску јавност у Србији, која данима коментарише шта се десило у 73. минуту сусрета деветог суперлигашког кола. Толико су се страсти узбуркале да је арбитар из Ужица од недеље вече, кад је дуел у Хумској завршен, добио велики број СМС порука, од којих су неке – уверава Спортски журнал – биле претеће садржине.

Тај дневник цититра:
„Вадићемо те из Дунава, овде код Крчедина“, „Ј... те Гробари“ и „Чувај се, Ђокићу“.

"Не могу ни сам да избројим колико сам увредљивих и претећих порука добио. Не плашим се никога и само из тог разлога се нисам обраћао полицији. Ако науде мени и мојој породици, држава нека ради свој посао, а мене ће имати ко да освети", истакао је Ђокић у изјави за "Спортски Журнал".

Утакмица између Партизана и Црвене звезде завршена је резултатом 1:1, а због спорног гола Боаћија и даље се не смирују страсти.

Сага се наставља. Нажалост.

Извор: Б92/моззартспорт

Коментари / 1

Оставите коментар
Name

ЧАПАЈЕВ

26.09.2018 22:27

Ђокићу ја сам умрли Партизанивац и ниста ти не замјерам. Да ниси свирао гол исто би се провео од ових других. А Дрзава нам је залисна до бескраја у кад вец нема ње да те стизи. Морају знати иви сто пријете да неце бити џаба. Сви они имају фамилије сестре браћу очеве и тд. И они их угрозавају. У честитим питодуцама увјек је било мудоња који су реализовали освету Па ко воли нек изволи.

ОДГОВОРИТЕ