Давор: Дао сам изјаву МУП-у РС
"Данас сам био у МУП - у Српске и они врло добро знају да је Давид Драгичевић убијен. Кажу да није МУП то урадио. Откуд ми два броја регистрована на МУП Српске" - рекао је вечерас на Тргу Крајине отац Давор Драгичевић.
Република Српска 02.08.2018 | 20:35
Давор Драгичевић, отац убијеног Давида саопштио је на Тргу Крајине да је дао изјаву у МУП – у Српске.
"Данас сам био у МУП - у Српске и они врло добро знају да је Давид Драгичевић убијен. Кажу да није МУП то урадио. Откуд ми два броја регистрована на МУП Српске" - рекао је Давор Драгичевић.
Чланови групе Правда за Давида који су свако вече на Тргу Крајине позвали су још једном све који имају било какве снимке или слике од 17. до 25. марта на локацијама Црквена, Металска школа, Трг Крајине и ужи центар града, да пошаљу на имејл адресу - истиназадавида@гмаил.цом.
"Сигурно међу вама има оних који нешто знају, али ћуте. Молим вас, овдје се не ради о политици, овдје се ради о нечијем дјетету, нечијем брату, нечијем сину.", дио је писма који је прочитала Даниела Дошен на Тргу Крајине.
Грађани и чланови групе Правда за Давида и вечерас су поручили да истина и правда за убијеног Давида немају цијену.
БН ТВ

Коментари / 63
Оставите коментарПетар
02.08.2018 18:42Па зар нисте рекли да знате ко су убице, ста је сад. Тразите да вам народ достави информацију. Срамота. Који манипулатори.
ОДГОВОРИТЕЕтела
02.08.2018 18:54Петре,ако можеш помози или не причај глупости.
АНТИБОТ✊
02.08.2018 18:54Петре, боте идиоте, наравно да знају имена убица али није згорег имати што више доказног материјала. Глупане.✊✊✊
Г
02.08.2018 19:00Па бас тако. Дај болан,разгулите манипулатори.
Ре
02.08.2018 19:08МУП је давно требао узети изјаву од овог човјека, као и од Васковића. Њих двојица константно причају да знају ко су убице и саучесници и сасвим је логично да их неко саслуша.
Зока Медак
02.08.2018 19:10Срами се ти свог коментара.
ре: Петар
02.08.2018 19:13Једно је знати, а друго имати што више доказа за судски процес. Петре, имаш ли дјеце? Мислиш ли да су сигурна ако радиш за режим?
Ре
02.08.2018 19:14Једно је знати ко је убица а друго имати довољно ваљаних доказа,зато прикупљају јос.
израелац
02.08.2018 19:14То није срамота то је грађанска дужности и обавеза рећи истину.. као што ти је дужност помоћи у саобраћајки ако се деси крај пута а ти наиђеш. ако не помогнеш и пустиш људе да умру онда си такође кривац.. ако то твој мозак може схватити а не може.
петре
02.08.2018 19:20а да укљуциш мозак прије него сто коментарисес? Ако не знас засто се тразе слике, умукни. И манипулатор ти је ЋАЋА.
Петре, Петер!
02.08.2018 19:23Срам тебе да буде, добро ти знаш да људи говоре истину и само истину! Манипулишеш ти овдје са својим коментаром.
ВРС
02.08.2018 19:24Пу битанге олошка, дјете је убијено од човека, а ти га називаш манипулатором. Какав си ти безкичмењак!!!
Петру
02.08.2018 19:38Наравно да зна Давор тачно ко му је убио сина!! И шта ако он то изговори??? Шта ће бити?? Хоћеш ли ти ићи да их хапсиш? Или неко други!? Па рекао је милион пута јасно и гласно ко су наручиоци и саучасници,именом и презименом!! И ? Шта је било? Је ли неко ухапшен? Је ли неко подигао оптужницу против Давора за најтеже оптужбе ??? Није !!! Хајде сад реци нам.Шта ако Давор то каже?? То мора бити процесуирано и донешене ПРЕСУДЕ,то тражи Давор и милиони људи. Тражи правду и з атвоју дјецу и унучади гуско !!! Зар вјерујеш да се твојима неће догодити ако их овог пута не зауставе у овом тешком криминалу?? Е јадни Петре,карма умије бити сурова !! Већ ми те жао!
Архандјело
02.08.2018 19:42Петар на кољен па га сисај Милету.
Марко Р.
02.08.2018 19:43То Перо паметнице!
Браво
02.08.2018 20:15Тако је Петре 100 посто си у праву. Ови не знају ниста друго ни одговорити на твој коментар вец само увреде упутити. Све то говори да немају никакав аргумент вец им је једини задатак да се поигравају са несретним Давором. Има она пословица која казе у лази су кратке ноге. Према томе процитани су ови дусебризници.
Петар
02.08.2018 20:20Ја сам БОТ , не обраћајте пажњу на коментаре.
Ре петар
02.08.2018 20:22Прави си пуноглавац без мозга,глава пуна гована
Хахаха
02.08.2018 20:23Види Петра сто дезура на порталу...то це ти бас помоци јаднице.
Wодолија
02.08.2018 21:33Ја претпостављам да Петар није бот , него је то баш неко ко је директно угрожен ако истина изађе на свијетлост дана... Значи...Петре....готово је, џаба типкаш
РЕ ПЕТАР
03.08.2018 08:36БЕЗДУСНИ ГЛУПАНЕ, ТРАЗЕ СЕ МАТЕРИЈАЛНИ ДОКАЗИ, СВЈЕДОЦИ .. КОЈА ЈЕ КОРИСТ ДЈУРОВИЦУ СТО ЗНА И СТО ЈЕ ЈАВНО РЕКАО ДА МУ ЈЕ ТАДАСЊИ МИНИСТАР ЦАДЈО УБИО ДИЈЕТЕ. ПИ, КАКВИ СТЕ ВИ ГЛУПАНИ. ПА ЉУДИ ЈЕСТЕ ЛИ СТВАРНО ТОЛИКО ГЛУПИ ИЛИ МОРАТЕ ТАКО ПИСАТ???
православни оци
03.08.2018 09:24Гдје су свети православни оци да подрзе бозју истину за правдом?
Ајде народе
02.08.2018 18:45Ајде народе,наемој да се плашите,помозите ако неке информације још имате,доста више окова и страха.
ОДГОВОРИТЕЕтела
02.08.2018 18:45ПРАВДА ЗА ДАВИДА.
ОДГОВОРИТЕЛатоја
02.08.2018 21:41Ви сте јако цудни с коментарима.Сви . То је дијете није момак ни одрастао, какав да је год и ста год радио и био нестасан у слободи изразавања и понасања није смијело то да му се деси , ни по коју цијену! Зато смо ми ту као потпора, јер ако ова власт то неце да ријеси а мозе, смјенимо је, увезани су види се, морају се промјене врсити, па ако ти не одговарају за будуцност бољег, сигурнијег и њих доле. Какво препуцавање преко дјетета недузног , несретних родитеља и треба критиковати све и вапити за истином, јер ти су монструми сад медју нама са маскама лазне доброте а ми смо само њихове бројке и небитни.
НН
02.08.2018 18:46Идемо до краја. Правда мора побиједити! Док наша света црква ћути и не оглашава се о овом гнусном злочину, јадни смо ми. Патријарх Иринеј освјештава храм чији је ктитио уз помоћ режима опљачкао народ. Патријарх у друштву саучесника у убиству Давида, страшно. Има ли ико паметан у цркви да му скрене пажњу да ће народ одвратити од цркве својим поступцима? Правда за Давида! То је наш пут у будућност!
ОДГОВОРИТЕЛа1
02.08.2018 18:50Јеб...те правда за наркомана у дупе надуваног.
УУУ ла(лице)
02.08.2018 19:35боли а? ЖУЉА ТРАЖЕЊЕ ИСТИНЕ И ПРАВДЕ! сељачино!
Ла 1
02.08.2018 19:38Ја сам Лукач лично! Тек да се зна. Нервозан сам јер знам да се ближи октобар а сним и мој коначан крај.
за Ла1
02.08.2018 19:54Наркоман си ти бетеру један!
Латоја
02.08.2018 21:53Срамота, сад сам процитала коментаре свакојаке, родитељ којем је дијете убјено има право и са свим и сваким да се повезе да се открије истина и да куне, вице , урла, запомазе против сваког на ког посумја и иде до бесконацности за истином и нико му се не смије наругати у његовим изливима спонтаног понасања, такав родитељ има право на све. Цутите лоси људи , сам цутите и молите се за васе а овог јадног родитеља пустите нека се бори како умије и зна, он има право на све!.
Зора
02.08.2018 18:52Правда за давида✊✊✊✊
ОДГОВОРИТЕправдаааааааааааааааааааааааааа
02.08.2018 19:34ЗА ДАВИДА!
Дарко
02.08.2018 18:57Правда са Давида истрајте у борби. Каран Лукац Илиц Цулум И Остали у затвор
ОДГОВОРИТЕФуј
02.08.2018 19:12Масовна психоза на дјелу. Заправо чак није ни масовна, али ајд. Шта је било, сад одједном дајеш изјаве убицама, тражиш селфије за своје ирационалне тврдње..е даворе даворе...не ти ниси луд, ти си безобразан. А луди су они што долазе са тобом на трг. Треба повести рачуна о оној дјеци која се ту скупљају да не буде какав инцидент, а ти идиоте ниси ни заслужио да живиш!
ОДГОВОРИТЕза тебе ГАДЊИВЦЕ
02.08.2018 19:38је л те то цераниц посавјетовао ста да писес? ШТА ЈЕ ГМАЗУ? Дебилу малоумни шта вријеђаш? Ти знаш шта је ˝фуј˝ - ФУКАРО ЈЕДНА!
Кнез
02.08.2018 19:42Фуј ,да ниси ти мозда луд.Цовјеку је убијено дијете и тосе зна ал несмије нико да свједоци .јер би олоси и битанге као стоси ти убили и свједоке ,јер и давид је био свједок Нецег Великог.А давор није луд само се изгубио и цовјек би да сазна истину ал немозе они стоје знају су монструми .Ити фуј мого би са убицама ,ил имас несто у себи стоби те могло повезивати са убицама.Послије ове своје изјаве ФУЈ погледај се у огледало.Фуј ср те било дј..ре...
1
02.08.2018 20:00Давор је скроз скренуо са пута и ко то не види слијеп је поред очију. Лапрда ту свашта. Па хајде сви сада да лапрдамо, а доказа ни од кзда. Покој души Давидовој и нека му је лака црна земља и да почива у миру у царству небеском, а ови чланови странака што морају да буду ту на тргу Давору.нису од ама баш никакве помоћи, чак напротив. Овамо.лајеш против МУП-а као пас, да то.се мора рећи као пас, а онда идеш у тај исти МУП да дајеш изјаве.
Ре фуј
02.08.2018 20:17Не треба ти замјерити јер се на основу твог коментара види да си малоумник.
Ре фуј
02.08.2018 20:21Сто си нервозан ? Ко си ти да одлуцујес ко је заслузио да зиви ?
За Фуј
03.08.2018 18:37Да ти ниси онај психолог?
НИ за Петра
02.08.2018 19:33Перо извуци се из гузе власти и буди човјек а не полтрон правда за Давида.
ОДГОВОРИТЕПЕРО
02.08.2018 19:35УБИЛИ ГА ОНИ КОИ СЕ ОКУПЉАЈУ НА ТРГУ КРАИНЕ ПА САД КРИВЕ ДРУГЕ.
ОДГОВОРИТЕало МАЛОУМНИЧЕ ПЕРО
02.08.2018 19:44АЛО ГЊИДО! јебе* те у уста шугава - па како можеш то и да изустиш, руке ти отпале на данашњи дан када си дозволио себи то на напишеш! ЦРКОТИНО ЉУДСКА! Алооо слијепче - МАРШ~ ј**о те онај ко ти плаћа да будес без мозга!
ре
02.08.2018 19:45Браво перо.
Знаш ти добро ко су убице!
02.08.2018 19:48Па да она група лоших мајчиним синова што је носила бијеле кишобране, одузела младићу живот, а такви као ти хуле на било каква истинита сазнања о страдању младог Давида. Све вас гледа свети Илија и како те није страх кад тако пишеш ријечи лажљиве?! Пази се шта ће ти донијети.
Ре перо
02.08.2018 20:18Који си ти супак увлакац
Ре перо
02.08.2018 20:19Видим све пратис, смета ти трг. Засто ? Зато сто си мизерни сендвицар сектаски.
ПЕРО ЦАРЕ
02.08.2018 20:36Браво перо свака ти је златна.
вјерник пери
02.08.2018 20:37Теби це се сигурно десити несто рузно,због хуљења на ИСТИНУ,на Св.Илију.Бог је ИСТИНА И ПРАВДА безумнице.
Јелена
02.08.2018 19:49Мени стварно није јасно зашто не објаве имена ако већ знају све? Чему даље истраге? Надам се доце до правде.
ОДГОВОРИТЕре
03.08.2018 04:17Ма знају мало морген
бака
02.08.2018 20:16Слусајте крвници,свака васа прица нема смисла,гроб Давидов вас је побиједио.А сто се тице нас са трга,зелимо вам да једног дана тразите Истину као Давор.Сотоне једне,мало је реци монструми.Тик так......
ОДГОВОРИТЕРе
03.08.2018 05:02Једном сам ти написао да је срамота што помињеш гроб несретног младића и опет те упозоравам да то не чиниш, није у реду. А друго, џаба пишеш тик так, јер на овај начин се неће добити избори, вјеруј ми.
ре за ре
03.08.2018 07:57Ја мислим да је једини исправан начин да се добију избори да узмемо мотке у шаке и да вам се нај*бемо маме хоштаплерске. Једини скуп који ћу подржати је када се буде кренуло са моткама, багро и убице.
Мир
02.08.2018 20:37Ова Србска ко Сјеверна Кореа само се ради за Преседника..
ОДГОВОРИТЕНЕНА
02.08.2018 22:39ПРАВДА ЗА ДАВИДА ПРАВДА ЗА ПРОЛЕ ДРАЗЕНКА.ПРАВДА ЗА СВА ЗАТАСКАНА УБИСТВА!!!
ОДГОВОРИТЕдецко
03.08.2018 00:07Даворе, избори се за правду за своје дијете и пусти политицаре... сви це они увијек бити лопови иди зивјети у другу земљу и зиви као стоје требало бити... тако це урадити и осталих 70 % становника РС... овдје нема зивота наредних 300 година... нека населе пакистанце ту сто се мене тице
ОДГОВОРИТЕДарко
03.08.2018 07:08Одустати? Никада!
ре Децко
03.08.2018 08:00Ми резервну земљу немамо. Имамо Републику Српску и нећемо је дати убицама и криминалцима да је користе као властиту прћевину. Нека иду они, ми нећемо.
Бањалуцанин СДС
03.08.2018 07:50Ботови сте и једни и други. Као секта дјелујете . Сацекај кренимо од поцетка децко је убијен (невинасце није али нико нема права да буде убијен, али исто тако нецемо светца правити од некога ко оцигледно то није) , Говорис да имас доказе а уствари ниста немас , доказе имају Дјуровиц и од Дзенана отац а ти буквално ниста немас.Даље нико не говори о мотиву ??? Са друге стране нападате ботови потпуно исто оцигледно је да је криминални део мупа укљуцен у ово. Док се не крене говорити о мотиву ријесити се никад неце . Сад ви једни реците да сам сауцесник, а ви други да русим РС. Поздрав.
ОДГОВОРИТЕСПС
03.08.2018 08:36Ти си сад па паметан. ко има доказ донијеце га дати изјаву и потписати. поткријепити прицу. ко нема....млатице овако као сто и ви млатите. болесници.
То
03.08.2018 13:23Пеки,, не дај се уз тебе смо... Ајмо за пекија.
ОДГОВОРИТЕ