Davor: Dao sam izjavu MUP-u RS

"Danas sam bio u MUP - u Srpske i oni vrlo dobro znaju da je David Dragičević ubijen. Kažu da nije MUP to uradio. Otkud mi dva broja registrovana na MUP Srpske" - rekao je večeras na Trgu Krajine otac Davor Dragičević.

Republika Srpska 02.08.2018 | 20:35
Davor: Dao sam izjavu MUP-u RS
Građani i članovi grupe Pravda za Davida okupili su se na Trgu Krajine 130 – ti dan zaredom. Dok iščekuju prve rezultate međunarodnog tima koji radi na ubistvu Davida Dragičevića, poručuju da ih sa Davidovog trga niko neće pomjeriti.

Davor Dragičević, otac ubijenog Davida saopštio je na Trgu Krajine da je dao izjavu u MUP – u Srpske.

"Danas sam bio u MUP - u Srpske i oni vrlo dobro znaju da je David Dragičević ubijen. Kažu da nije MUP to uradio. Otkud mi dva broja registrovana na MUP Srpske" - rekao je Davor Dragičević.

Članovi grupe Pravda za Davida koji su svako veče na Trgu Krajine pozvali su još jednom sve koji imaju bilo kakve snimke ili slike od 17. do 25. marta na lokacijama Crkvena, Metalska škola, Trg Krajine i uži centar grada, da pošalju na imejl adresu - [email protected].

"Sigurno među vama ima onih koji nešto znaju, ali ćute. Molim vas, ovdje se ne radi o politici, ovdje se radi o nečijem djetetu, nečijem bratu, nečijem sinu.", dio je pisma koji je pročitala Daniela Došen na Trgu Krajine.

Građani i članovi grupe Pravda za Davida i večeras su poručili da istina i pravda za ubijenog Davida nemaju cijenu.



BN TV

Komentari / 63

Ostavite komentar
Name

Petar

02.08.2018 18:42

Pa zar niste rekli da znate ko su ubice, sta je sad. Trazite da vam narod dostavi informaciju. Sramota. Koji manipulatori.

ODGOVORITE
Name

Etela

02.08.2018 18:54

Petre,ako možeš pomozi ili ne pričaj gluposti.

Name

ANTIBOT✊

02.08.2018 18:54

Petre, bote idiote, naravno da znaju imena ubica ali nije zgoreg imati što više dokaznog materijala. Glupane.✊✊✊

Name

G

02.08.2018 19:00

Pa bas tako. Daj bolan,razgulite manipulatori.

Name

Re

02.08.2018 19:08

MUP je davno trebao uzeti izjavu od ovog čovjeka, kao i od Vaskovića. Njih dvojica konstantno pričaju da znaju ko su ubice i saučesnici i sasvim je logično da ih neko sasluša.

Name

Zoka Medak

02.08.2018 19:10

Srami se ti svog komentara.

Name

re: Petar

02.08.2018 19:13

Jedno je znati, a drugo imati što više dokaza za sudski proces. Petre, imaš li djece? Misliš li da su sigurna ako radiš za režim?

Name

Re

02.08.2018 19:14

Jedno je znati ko je ubica a drugo imati dovoljno valjanih dokaza,zato prikupljaju jos.

Name

izraelac

02.08.2018 19:14

To nije sramota to je građanska dužnosti i obaveza reći istinu.. kao što ti je dužnost pomoći u saobraćajki ako se desi kraj puta a ti naiđeš. ako ne pomogneš i pustiš ljude da umru onda si takođe krivac.. ako to tvoj mozak može shvatiti a ne može.

Name

petre

02.08.2018 19:20

a da ukljuciš mozak prije nego sto komentarises? Ako ne znas zasto se traze slike, umukni. I manipulator ti je ĆAĆA.

Name

Petre, Peter!

02.08.2018 19:23

Sram tebe da bude, dobro ti znaš da ljudi govore istinu i samo istinu! Manipulišeš ti ovdje sa svojim komentarom.

Name

VRS

02.08.2018 19:24

Pu bitange ološka, djete je ubijeno od čoveka, a ti ga nazivaš manipulatorom. Kakav si ti bezkičmenjak!!!

Name

Petru

02.08.2018 19:38

Naravno da zna Davor tačno ko mu je ubio sina!! I šta ako on to izgovori??? Šta će biti?? Hoćeš li ti ići da ih hapsiš? Ili neko drugi!? Pa rekao je milion puta jasno i glasno ko su naručioci i saučasnici,imenom i prezimenom!! I ? Šta je bilo? Je li neko uhapšen? Je li neko podigao optužnicu protiv Davora za najteže optužbe ??? Nije !!! Hajde sad reci nam.Šta ako Davor to kaže?? To mora biti procesuirano i donešene PRESUDE,to traži Davor i milioni ljudi. Traži pravdu i z atvoju djecu i unučadi gusko !!! Zar vjeruješ da se tvojima neće dogoditi ako ih ovog puta ne zaustave u ovom teškom kriminalu?? E jadni Petre,karma umije biti surova !! Već mi te žao!

Name

Arhandjelo

02.08.2018 19:42

Petar na koljen pa ga sisaj Miletu.

Name

Marko R.

02.08.2018 19:43

To Pero pametnice!

Name

Bravo

02.08.2018 20:15

Tako je Petre 100 posto si u pravu. Ovi ne znaju nista drugo ni odgovoriti na tvoj komentar vec samo uvrede uputiti. Sve to govori da nemaju nikakav argument vec im je jedini zadatak da se poigravaju sa nesretnim Davorom. Ima ona poslovica koja kaze u lazi su kratke noge. Prema tome procitani su ovi dusebriznici.

Name

Petar

02.08.2018 20:20

Ja sam BOT , ne obraćajte pažnju na komentare.

Name

Re petar

02.08.2018 20:22

Pravi si punoglavac bez mozga,glava puna govana

Name

Hahaha

02.08.2018 20:23

Vidi Petra sto dezura na portalu...to ce ti bas pomoci jadnice.

Name

Wodolija

02.08.2018 21:33

Ja pretpostavljam da Petar nije bot , nego je to baš neko ko je direktno ugrožen ako istina izađe na svijetlost dana... Znači...Petre....gotovo je, džaba tipkaš

Name

RE PETAR

03.08.2018 08:36

BEZDUSNI GLUPANE, TRAZE SE MATERIJALNI DOKAZI, SVJEDOCI .. KOJA JE KORIST DJUROVICU STO ZNA I STO JE JAVNO REKAO DA MU JE TADASNJI MINISTAR CADJO UBIO DIJETE. PI, KAKVI STE VI GLUPANI. PA LJUDI JESTE LI STVARNO TOLIKO GLUPI ILI MORATE TAKO PISAT???

Name

pravoslavni oci

03.08.2018 09:24

Gdje su sveti pravoslavni oci da podrze bozju istinu za pravdom?

Name

Ajde narode

02.08.2018 18:45

Ajde narode,naemoj da se plašite,pomozite ako neke informacije još imate,dosta više okova i straha.

ODGOVORITE
Name

Etela

02.08.2018 18:45

PRAVDA ZA DAVIDA.

ODGOVORITE
Name

Latoja

02.08.2018 21:41

Vi ste jako cudni s komentarima.Svi . To je dijete nije momak ni odrastao, kakav da je god i sta god radio i bio nestasan u slobodi izrazavanja i ponasanja nije smijelo to da mu se desi , ni po koju cijenu! Zato smo mi tu kao potpora, jer ako ova vlast to nece da rijesi a moze, smjenimo je, uvezani su vidi se, moraju se promjene vrsiti, pa ako ti ne odgovaraju za buducnost boljeg, sigurnijeg i njih dole. Kakvo prepucavanje preko djeteta neduznog , nesretnih roditelja i treba kritikovati sve i vapiti za istinom, jer ti su monstrumi sad medju nama sa maskama lazne dobrote a mi smo samo njihove brojke i nebitni.

Name

NN

02.08.2018 18:46

Idemo do kraja. Pravda mora pobijediti! Dok naša sveta crkva ćuti i ne oglašava se o ovom gnusnom zločinu, jadni smo mi. Patrijarh Irinej osvještava hram čiji je ktitio uz pomoć režima opljačkao narod. Patrijarh u društvu saučesnika u ubistvu Davida, strašno. Ima li iko pametan u crkvi da mu skrene pažnju da će narod odvratiti od crkve svojim postupcima? Pravda za Davida! To je naš put u budućnost!

ODGOVORITE
Name

La1

02.08.2018 18:50

Jeb...te pravda za narkomana u dupe naduvanog.

Name

UUU la(lice)

02.08.2018 19:35

boli a? ŽULJA TRAŽENJE ISTINE I PRAVDE! seljačino!

Name

La 1

02.08.2018 19:38

Ja sam Lukač lično! Tek da se zna. Nervozan sam jer znam da se bliži oktobar a snim i moj konačan kraj.

Name

za La1

02.08.2018 19:54

Narkoman si ti beteru jedan!

Name

Latoja

02.08.2018 21:53

Sramota, sad sam procitala komentare svakojake, roditelj kojem je dijete ubjeno ima pravo i sa svim i svakim da se poveze da se otkrije istina i da kune, vice , urla, zapomaze protiv svakog na kog posumja i ide do beskonacnosti za istinom i niko mu se ne smije narugati u njegovim izlivima spontanog ponasanja, takav roditelj ima pravo na sve. Cutite losi ljudi , sam cutite i molite se za vase a ovog jadnog roditelja pustite neka se bori kako umije i zna, on ima pravo na sve!.

Name

Zora

02.08.2018 18:52

Pravda za davida✊✊✊✊

ODGOVORITE
Name

pravdaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

02.08.2018 19:34

ZA DAVIDA!

Name

Darko

02.08.2018 18:57

Pravda sa Davida istrajte u borbi. Karan Lukac Ilic Culum I Ostali u zatvor

ODGOVORITE
Name

Fuj

02.08.2018 19:12

Masovna psihoza na djelu. Zapravo čak nije ni masovna, ali ajd. Šta je bilo, sad odjednom daješ izjave ubicama, tražiš selfije za svoje iracionalne tvrdnje..e davore davore...ne ti nisi lud, ti si bezobrazan. A ludi su oni što dolaze sa tobom na trg. Treba povesti računa o onoj djeci koja se tu skupljaju da ne bude kakav incident, a ti idiote nisi ni zaslužio da živiš!

ODGOVORITE
Name

za tebe GADNJIVCE

02.08.2018 19:38

je l te to ceranic posavjetovao sta da pises? ŠTA JE GMAZU? Debilu maloumni šta vrijeđaš? Ti znaš šta je ˝fuj˝ - FUKARO JEDNA!

Name

Knez

02.08.2018 19:42

Fuj ,da nisi ti mozda lud.Covjeku je ubijeno dijete i tose zna al nesmije niko da svjedoci .jer bi olosi i bitange kao stosi ti ubili i svjedoke ,jer i david je bio svjedok Neceg Velikog.A davor nije lud samo se izgubio i covjek bi da sazna istinu al nemoze oni stoje znaju su monstrumi .Iti fuj mogo bi sa ubicama ,il imas nesto u sebi stobi te moglo povezivati sa ubicama.Poslije ove svoje izjave FUJ pogledaj se u ogledalo.Fuj sr te bilo dj..re...

Name

1

02.08.2018 20:00

Давор је скроз скренуо са пута и ко то не види слијеп је поред очију. Лапрда ту свашта. Па хајде сви сада да лапрдамо, а доказа ни од кзда. Покој души Давидовој и нека му је лака црна земља и да почива у миру у царству небеском, а ови чланови странака што морају да буду ту на тргу Давору.нису од ама баш никакве помоћи, чак напротив. Овамо.лајеш против МУП-а као пас, да то.се мора рећи као пас, а онда идеш у тај исти МУП да дајеш изјаве.

Name

Re fuj

02.08.2018 20:17

Ne treba ti zamjeriti jer se na osnovu tvog komentara vidi da si maloumnik.

Name

Re fuj

02.08.2018 20:21

Sto si nervozan ? Ko si ti da odlucujes ko je zasluzio da zivi ?

Name

Za Fuj

03.08.2018 18:37

Da ti nisi onaj psiholog?

Name

NI za Petra

02.08.2018 19:33

Pero izvuci se iz guze vlasti i budi čovjek a ne poltron pravda za Davida.

ODGOVORITE
Name

PERO

02.08.2018 19:35

UBILI GA ONI KOI SE OKUPLJAJU NA TRGU KRAINE PA SAD KRIVE DRUGE.

ODGOVORITE
Name

alo MALOUMNIČE PERO

02.08.2018 19:44

ALO GNJIDO! jebe* te u usta šugava - pa kako možeš to i da izustiš, ruke ti otpale na današnji dan kada si dozvolio sebi to na napišeš! CRKOTINO LJUDSKA! Alooo slijepče - MARŠ~ j**o te onaj ko ti plaća da budes bez mozga!

Name

re

02.08.2018 19:45

Bravo pero.

Name

Znaš ti dobro ko su ubice!

02.08.2018 19:48

Pa da ona grupa loših majčinim sinova što je nosila bijele kišobrane, oduzela mladiću život, a takvi kao ti hule na bilo kakva istinita saznanja o stradanju mladog Davida. Sve vas gleda sveti Ilija i kako te nije strah kad tako pišeš riječi lažljive?! Pazi se šta će ti donijeti.

Name

Re pero

02.08.2018 20:18

Koji si ti supak uvlakac

Name

Re pero

02.08.2018 20:19

Vidim sve pratis, smeta ti trg. Zasto ? Zato sto si mizerni sendvicar sektaski.

Name

PERO CARE

02.08.2018 20:36

Bravo pero svaka ti je zlatna.

Name

vjernik peri

02.08.2018 20:37

Tebi ce se sigurno desiti nesto ruzno,zbog huljenja na ISTINU,na Sv.Iliju.Bog je ISTINA I PRAVDA bezumnice.

Name

Jelena

02.08.2018 19:49

Meni stvarno nije jasno zašto ne objave imena ako već znaju sve? Čemu dalje istrage? Nadam se doce do pravde.

ODGOVORITE
Name

re

03.08.2018 04:17

Ma znaju malo morgen

Name

baka

02.08.2018 20:16

Slusajte krvnici,svaka vasa prica nema smisla,grob Davidov vas je pobijedio.A sto se tice nas sa trga,zelimo vam da jednog dana trazite Istinu kao Davor.Sotone jedne,malo je reci monstrumi.Tik tak......

ODGOVORITE
Name

Re

03.08.2018 05:02

Jednom sam ti napisao da je sramota što pominješ grob nesretnog mladića i opet te upozoravam da to ne činiš, nije u redu. A drugo, džaba pišeš tik tak, jer na ovaj način se neće dobiti izbori, vjeruj mi.

Name

re za re

03.08.2018 07:57

Ja mislim da je jedini ispravan način da se dobiju izbori da uzmemo motke u šake i da vam se naj*bemo mame hoštaplerske. Jedini skup koji ću podržati je kada se bude krenulo sa motkama, bagro i ubice.

Name

Mir

02.08.2018 20:37

Ova Srbska ko Sjeverna Korea samo se radi za Presednika..

ODGOVORITE
Name

NENA

02.08.2018 22:39

PRAVDA ZA DAVIDA PRAVDA ZA PROLE DRAZENKA.PRAVDA ZA SVA ZATASKANA UBISTVA!!!

ODGOVORITE
Name

decko

03.08.2018 00:07

Davore, izbori se za pravdu za svoje dijete i pusti politicare... svi ce oni uvijek biti lopovi idi zivjeti u drugu zemlju i zivi kao stoje trebalo biti... tako ce uraditi i ostalih 70 % stanovnika RS... ovdje nema zivota narednih 300 godina... neka nasele pakistance tu sto se mene tice

ODGOVORITE
Name

Darko

03.08.2018 07:08

Odustati? Nikada!

Name

re Decko

03.08.2018 08:00

Mi rezervnu zemlju nemamo. Imamo Republiku Srpsku i nećemo je dati ubicama i kriminalcima da je koriste kao vlastitu prćevinu. Neka idu oni, mi nećemo.

Name

Banjalucanin SDS

03.08.2018 07:50

Botovi ste i jedni i drugi. Kao sekta djelujete . Sacekaj krenimo od pocetka decko je ubijen (nevinasce nije ali niko nema prava da bude ubijen, ali isto tako necemo svetca praviti od nekoga ko ocigledno to nije) , Govoris da imas dokaze a ustvari nista nemas , dokaze imaju Djurovic i od Dzenana otac a ti bukvalno nista nemas.Dalje niko ne govori o motivu ??? Sa druge strane napadate botovi potpuno isto ocigledno je da je kriminalni deo mupa ukljucen u ovo. Dok se ne krene govoriti o motivu rijesiti se nikad nece . Sad vi jedni recite da sam saucesnik, a vi drugi da rusim RS. Pozdrav.

ODGOVORITE
Name

SPS

03.08.2018 08:36

Ti si sad pa pametan. ko ima dokaz donijece ga dati izjavu i potpisati. potkrijepiti pricu. ko nema....mlatice ovako kao sto i vi mlatite. bolesnici.

Name

То

03.08.2018 13:23

Пеки,, не дај се уз тебе смо... Ајмо за пекија.

ODGOVORITE