Davor: Dao sam izjavu MUP-u RS
"Danas sam bio u MUP - u Srpske i oni vrlo dobro znaju da je David Dragičević ubijen. Kažu da nije MUP to uradio. Otkud mi dva broja registrovana na MUP Srpske" - rekao je večeras na Trgu Krajine otac Davor Dragičević.
Republika Srpska 02.08.2018 | 20:35
Davor Dragičević, otac ubijenog Davida saopštio je na Trgu Krajine da je dao izjavu u MUP – u Srpske.
"Danas sam bio u MUP - u Srpske i oni vrlo dobro znaju da je David Dragičević ubijen. Kažu da nije MUP to uradio. Otkud mi dva broja registrovana na MUP Srpske" - rekao je Davor Dragičević.
Članovi grupe Pravda za Davida koji su svako veče na Trgu Krajine pozvali su još jednom sve koji imaju bilo kakve snimke ili slike od 17. do 25. marta na lokacijama Crkvena, Metalska škola, Trg Krajine i uži centar grada, da pošalju na imejl adresu - [email protected].
"Sigurno među vama ima onih koji nešto znaju, ali ćute. Molim vas, ovdje se ne radi o politici, ovdje se radi o nečijem djetetu, nečijem bratu, nečijem sinu.", dio je pisma koji je pročitala Daniela Došen na Trgu Krajine.
Građani i članovi grupe Pravda za Davida i večeras su poručili da istina i pravda za ubijenog Davida nemaju cijenu.
BN TV

Komentari / 63
Ostavite komentarPetar
02.08.2018 18:42Pa zar niste rekli da znate ko su ubice, sta je sad. Trazite da vam narod dostavi informaciju. Sramota. Koji manipulatori.
ODGOVORITEEtela
02.08.2018 18:54Petre,ako možeš pomozi ili ne pričaj gluposti.
ANTIBOT✊
02.08.2018 18:54Petre, bote idiote, naravno da znaju imena ubica ali nije zgoreg imati što više dokaznog materijala. Glupane.✊✊✊
G
02.08.2018 19:00Pa bas tako. Daj bolan,razgulite manipulatori.
Re
02.08.2018 19:08MUP je davno trebao uzeti izjavu od ovog čovjeka, kao i od Vaskovića. Njih dvojica konstantno pričaju da znaju ko su ubice i saučesnici i sasvim je logično da ih neko sasluša.
Zoka Medak
02.08.2018 19:10Srami se ti svog komentara.
re: Petar
02.08.2018 19:13Jedno je znati, a drugo imati što više dokaza za sudski proces. Petre, imaš li djece? Misliš li da su sigurna ako radiš za režim?
Re
02.08.2018 19:14Jedno je znati ko je ubica a drugo imati dovoljno valjanih dokaza,zato prikupljaju jos.
izraelac
02.08.2018 19:14To nije sramota to je građanska dužnosti i obaveza reći istinu.. kao što ti je dužnost pomoći u saobraćajki ako se desi kraj puta a ti naiđeš. ako ne pomogneš i pustiš ljude da umru onda si takođe krivac.. ako to tvoj mozak može shvatiti a ne može.
petre
02.08.2018 19:20a da ukljuciš mozak prije nego sto komentarises? Ako ne znas zasto se traze slike, umukni. I manipulator ti je ĆAĆA.
Petre, Peter!
02.08.2018 19:23Sram tebe da bude, dobro ti znaš da ljudi govore istinu i samo istinu! Manipulišeš ti ovdje sa svojim komentarom.
VRS
02.08.2018 19:24Pu bitange ološka, djete je ubijeno od čoveka, a ti ga nazivaš manipulatorom. Kakav si ti bezkičmenjak!!!
Petru
02.08.2018 19:38Naravno da zna Davor tačno ko mu je ubio sina!! I šta ako on to izgovori??? Šta će biti?? Hoćeš li ti ići da ih hapsiš? Ili neko drugi!? Pa rekao je milion puta jasno i glasno ko su naručioci i saučasnici,imenom i prezimenom!! I ? Šta je bilo? Je li neko uhapšen? Je li neko podigao optužnicu protiv Davora za najteže optužbe ??? Nije !!! Hajde sad reci nam.Šta ako Davor to kaže?? To mora biti procesuirano i donešene PRESUDE,to traži Davor i milioni ljudi. Traži pravdu i z atvoju djecu i unučadi gusko !!! Zar vjeruješ da se tvojima neće dogoditi ako ih ovog puta ne zaustave u ovom teškom kriminalu?? E jadni Petre,karma umije biti surova !! Već mi te žao!
Arhandjelo
02.08.2018 19:42Petar na koljen pa ga sisaj Miletu.
Marko R.
02.08.2018 19:43To Pero pametnice!
Bravo
02.08.2018 20:15Tako je Petre 100 posto si u pravu. Ovi ne znaju nista drugo ni odgovoriti na tvoj komentar vec samo uvrede uputiti. Sve to govori da nemaju nikakav argument vec im je jedini zadatak da se poigravaju sa nesretnim Davorom. Ima ona poslovica koja kaze u lazi su kratke noge. Prema tome procitani su ovi dusebriznici.
Petar
02.08.2018 20:20Ja sam BOT , ne obraćajte pažnju na komentare.
Re petar
02.08.2018 20:22Pravi si punoglavac bez mozga,glava puna govana
Hahaha
02.08.2018 20:23Vidi Petra sto dezura na portalu...to ce ti bas pomoci jadnice.
Wodolija
02.08.2018 21:33Ja pretpostavljam da Petar nije bot , nego je to baš neko ko je direktno ugrožen ako istina izađe na svijetlost dana... Znači...Petre....gotovo je, džaba tipkaš
RE PETAR
03.08.2018 08:36BEZDUSNI GLUPANE, TRAZE SE MATERIJALNI DOKAZI, SVJEDOCI .. KOJA JE KORIST DJUROVICU STO ZNA I STO JE JAVNO REKAO DA MU JE TADASNJI MINISTAR CADJO UBIO DIJETE. PI, KAKVI STE VI GLUPANI. PA LJUDI JESTE LI STVARNO TOLIKO GLUPI ILI MORATE TAKO PISAT???
pravoslavni oci
03.08.2018 09:24Gdje su sveti pravoslavni oci da podrze bozju istinu za pravdom?
Ajde narode
02.08.2018 18:45Ajde narode,naemoj da se plašite,pomozite ako neke informacije još imate,dosta više okova i straha.
ODGOVORITEEtela
02.08.2018 18:45PRAVDA ZA DAVIDA.
ODGOVORITELatoja
02.08.2018 21:41Vi ste jako cudni s komentarima.Svi . To je dijete nije momak ni odrastao, kakav da je god i sta god radio i bio nestasan u slobodi izrazavanja i ponasanja nije smijelo to da mu se desi , ni po koju cijenu! Zato smo mi tu kao potpora, jer ako ova vlast to nece da rijesi a moze, smjenimo je, uvezani su vidi se, moraju se promjene vrsiti, pa ako ti ne odgovaraju za buducnost boljeg, sigurnijeg i njih dole. Kakvo prepucavanje preko djeteta neduznog , nesretnih roditelja i treba kritikovati sve i vapiti za istinom, jer ti su monstrumi sad medju nama sa maskama lazne dobrote a mi smo samo njihove brojke i nebitni.
NN
02.08.2018 18:46Idemo do kraja. Pravda mora pobijediti! Dok naša sveta crkva ćuti i ne oglašava se o ovom gnusnom zločinu, jadni smo mi. Patrijarh Irinej osvještava hram čiji je ktitio uz pomoć režima opljačkao narod. Patrijarh u društvu saučesnika u ubistvu Davida, strašno. Ima li iko pametan u crkvi da mu skrene pažnju da će narod odvratiti od crkve svojim postupcima? Pravda za Davida! To je naš put u budućnost!
ODGOVORITELa1
02.08.2018 18:50Jeb...te pravda za narkomana u dupe naduvanog.
UUU la(lice)
02.08.2018 19:35boli a? ŽULJA TRAŽENJE ISTINE I PRAVDE! seljačino!
La 1
02.08.2018 19:38Ja sam Lukač lično! Tek da se zna. Nervozan sam jer znam da se bliži oktobar a snim i moj konačan kraj.
za La1
02.08.2018 19:54Narkoman si ti beteru jedan!
Latoja
02.08.2018 21:53Sramota, sad sam procitala komentare svakojake, roditelj kojem je dijete ubjeno ima pravo i sa svim i svakim da se poveze da se otkrije istina i da kune, vice , urla, zapomaze protiv svakog na kog posumja i ide do beskonacnosti za istinom i niko mu se ne smije narugati u njegovim izlivima spontanog ponasanja, takav roditelj ima pravo na sve. Cutite losi ljudi , sam cutite i molite se za vase a ovog jadnog roditelja pustite neka se bori kako umije i zna, on ima pravo na sve!.
Zora
02.08.2018 18:52Pravda za davida✊✊✊✊
ODGOVORITEpravdaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
02.08.2018 19:34ZA DAVIDA!
Darko
02.08.2018 18:57Pravda sa Davida istrajte u borbi. Karan Lukac Ilic Culum I Ostali u zatvor
ODGOVORITEFuj
02.08.2018 19:12Masovna psihoza na djelu. Zapravo čak nije ni masovna, ali ajd. Šta je bilo, sad odjednom daješ izjave ubicama, tražiš selfije za svoje iracionalne tvrdnje..e davore davore...ne ti nisi lud, ti si bezobrazan. A ludi su oni što dolaze sa tobom na trg. Treba povesti računa o onoj djeci koja se tu skupljaju da ne bude kakav incident, a ti idiote nisi ni zaslužio da živiš!
ODGOVORITEza tebe GADNJIVCE
02.08.2018 19:38je l te to ceranic posavjetovao sta da pises? ŠTA JE GMAZU? Debilu maloumni šta vrijeđaš? Ti znaš šta je ˝fuj˝ - FUKARO JEDNA!
Knez
02.08.2018 19:42Fuj ,da nisi ti mozda lud.Covjeku je ubijeno dijete i tose zna al nesmije niko da svjedoci .jer bi olosi i bitange kao stosi ti ubili i svjedoke ,jer i david je bio svjedok Neceg Velikog.A davor nije lud samo se izgubio i covjek bi da sazna istinu al nemoze oni stoje znaju su monstrumi .Iti fuj mogo bi sa ubicama ,il imas nesto u sebi stobi te moglo povezivati sa ubicama.Poslije ove svoje izjave FUJ pogledaj se u ogledalo.Fuj sr te bilo dj..re...
1
02.08.2018 20:00Давор је скроз скренуо са пута и ко то не види слијеп је поред очију. Лапрда ту свашта. Па хајде сви сада да лапрдамо, а доказа ни од кзда. Покој души Давидовој и нека му је лака црна земља и да почива у миру у царству небеском, а ови чланови странака што морају да буду ту на тргу Давору.нису од ама баш никакве помоћи, чак напротив. Овамо.лајеш против МУП-а као пас, да то.се мора рећи као пас, а онда идеш у тај исти МУП да дајеш изјаве.
Re fuj
02.08.2018 20:17Ne treba ti zamjeriti jer se na osnovu tvog komentara vidi da si maloumnik.
Re fuj
02.08.2018 20:21Sto si nervozan ? Ko si ti da odlucujes ko je zasluzio da zivi ?
Za Fuj
03.08.2018 18:37Da ti nisi onaj psiholog?
NI za Petra
02.08.2018 19:33Pero izvuci se iz guze vlasti i budi čovjek a ne poltron pravda za Davida.
ODGOVORITEPERO
02.08.2018 19:35UBILI GA ONI KOI SE OKUPLJAJU NA TRGU KRAINE PA SAD KRIVE DRUGE.
ODGOVORITEalo MALOUMNIČE PERO
02.08.2018 19:44ALO GNJIDO! jebe* te u usta šugava - pa kako možeš to i da izustiš, ruke ti otpale na današnji dan kada si dozvolio sebi to na napišeš! CRKOTINO LJUDSKA! Alooo slijepče - MARŠ~ j**o te onaj ko ti plaća da budes bez mozga!
re
02.08.2018 19:45Bravo pero.
Znaš ti dobro ko su ubice!
02.08.2018 19:48Pa da ona grupa loših majčinim sinova što je nosila bijele kišobrane, oduzela mladiću život, a takvi kao ti hule na bilo kakva istinita saznanja o stradanju mladog Davida. Sve vas gleda sveti Ilija i kako te nije strah kad tako pišeš riječi lažljive?! Pazi se šta će ti donijeti.
Re pero
02.08.2018 20:18Koji si ti supak uvlakac
Re pero
02.08.2018 20:19Vidim sve pratis, smeta ti trg. Zasto ? Zato sto si mizerni sendvicar sektaski.
PERO CARE
02.08.2018 20:36Bravo pero svaka ti je zlatna.
vjernik peri
02.08.2018 20:37Tebi ce se sigurno desiti nesto ruzno,zbog huljenja na ISTINU,na Sv.Iliju.Bog je ISTINA I PRAVDA bezumnice.
Jelena
02.08.2018 19:49Meni stvarno nije jasno zašto ne objave imena ako već znaju sve? Čemu dalje istrage? Nadam se doce do pravde.
ODGOVORITEre
03.08.2018 04:17Ma znaju malo morgen
baka
02.08.2018 20:16Slusajte krvnici,svaka vasa prica nema smisla,grob Davidov vas je pobijedio.A sto se tice nas sa trga,zelimo vam da jednog dana trazite Istinu kao Davor.Sotone jedne,malo je reci monstrumi.Tik tak......
ODGOVORITERe
03.08.2018 05:02Jednom sam ti napisao da je sramota što pominješ grob nesretnog mladića i opet te upozoravam da to ne činiš, nije u redu. A drugo, džaba pišeš tik tak, jer na ovaj način se neće dobiti izbori, vjeruj mi.
re za re
03.08.2018 07:57Ja mislim da je jedini ispravan način da se dobiju izbori da uzmemo motke u šake i da vam se naj*bemo mame hoštaplerske. Jedini skup koji ću podržati je kada se bude krenulo sa motkama, bagro i ubice.
Mir
02.08.2018 20:37Ova Srbska ko Sjeverna Korea samo se radi za Presednika..
ODGOVORITENENA
02.08.2018 22:39PRAVDA ZA DAVIDA PRAVDA ZA PROLE DRAZENKA.PRAVDA ZA SVA ZATASKANA UBISTVA!!!
ODGOVORITEdecko
03.08.2018 00:07Davore, izbori se za pravdu za svoje dijete i pusti politicare... svi ce oni uvijek biti lopovi idi zivjeti u drugu zemlju i zivi kao stoje trebalo biti... tako ce uraditi i ostalih 70 % stanovnika RS... ovdje nema zivota narednih 300 godina... neka nasele pakistance tu sto se mene tice
ODGOVORITEDarko
03.08.2018 07:08Odustati? Nikada!
re Decko
03.08.2018 08:00Mi rezervnu zemlju nemamo. Imamo Republiku Srpsku i nećemo je dati ubicama i kriminalcima da je koriste kao vlastitu prćevinu. Neka idu oni, mi nećemo.
Banjalucanin SDS
03.08.2018 07:50Botovi ste i jedni i drugi. Kao sekta djelujete . Sacekaj krenimo od pocetka decko je ubijen (nevinasce nije ali niko nema prava da bude ubijen, ali isto tako necemo svetca praviti od nekoga ko ocigledno to nije) , Govoris da imas dokaze a ustvari nista nemas , dokaze imaju Djurovic i od Dzenana otac a ti bukvalno nista nemas.Dalje niko ne govori o motivu ??? Sa druge strane napadate botovi potpuno isto ocigledno je da je kriminalni deo mupa ukljucen u ovo. Dok se ne krene govoriti o motivu rijesiti se nikad nece . Sad vi jedni recite da sam saucesnik, a vi drugi da rusim RS. Pozdrav.
ODGOVORITESPS
03.08.2018 08:36Ti si sad pa pametan. ko ima dokaz donijece ga dati izjavu i potpisati. potkrijepiti pricu. ko nema....mlatice ovako kao sto i vi mlatite. bolesnici.
То
03.08.2018 13:23Пеки,, не дај се уз тебе смо... Ајмо за пекија.
ODGOVORITE