Утакмица треће француске лиге између Лион Душера и екипе Ентент ССГ донела нам је два кандидата за награду "Ференц Пушкаш" за гол године.

Фудбал 27.02.2018 | 08:00
Дуел је завршен нерешено 2:2, а коначан резултат поставио је Матје Езекјан у четвртом минуту надокнаде времена спектакуларним ударцем.

Он је сачекао центаршут из корнера и са двадесетак метара волеј послао у саме рашље противничког гола.

То не би било толико необично да двадесетак минута пре тога, играч гостију Вилијам Сеа није донео изједначење Ентенту једнако атрактивним голом.

Млади Француз је ухватио сјајне "маказице" после прекида и потпуно оставио немоћног голмана ривалске екипе.

Свакако да ће барем један од ове двојице бити кандидат на крају године за награду "Пушкаш" – на утакмици треће лиге, ко би рекао!