Utakmica treće francuske lige između Lion Dušera i ekipe Entent SSG donela nam je dva kandidata za nagradu "Ferenc Puškaš" za gol godine.

Fudbal 27.02.2018 | 08:00
Duel je završen nerešeno 2:2, a konačan rezultat postavio je Matje Ezekjan u četvrtom minutu nadoknade vremena spektakularnim udarcem.

On je sačekao centaršut iz kornera i sa dvadesetak metara volej poslao u same rašlje protivničkog gola.

To ne bi bilo toliko neobično da dvadesetak minuta pre toga, igrač gostiju Vilijam Sea nije doneo izjednačenje Ententu jednako atraktivnim golom.

Mladi Francuz je uhvatio sjajne "makazice" posle prekida i potpuno ostavio nemoćnog golmana rivalske ekipe.

Svakako da će barem jedan od ove dvojice biti kandidat na kraju godine za nagradu "Puškaš" – na utakmici treće lige, ko bi rekao!