Партизану "вјечити" дерби у пет сетова!

Црно-бели водли 2:0 у сетовима, али су победу против Црвене звезде уписали тек након додатног петог сета.

Остали спортови 18.02.2017 | 11:45
Одбојкашки вечити дерби је припао Партизану!

Пред око 200 навијача на Бањици црно-бели су успели да дођу до пете победе у досадашњем делу шампионата, а истовремено су највећем ривалу Црвеној звезди нанели пети пораз у сезони 2:3 (20:25, 22:25, 25:20, 25:23, 9:15).

Партизан је одлично "ушао" у овај меч, повео 2:0 у сетовима, али тада се Црвена звезда дигла и успела да изједначи резултат и да утакмицу одведе у додатни пети сет.

Гости су се боље снашли, одмах повели 4:0, а онда на крилима те предности забележили победу.

Црвена звезда је тренутно трећепласирана са 11 победа и пет пораза, док је Партизан на деветом, претпоследњем месту, са пет победа и 11 пораза. Прва је Војводина са учинком 13-2, док је други Нови Пазар са скором 12-3.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Шкрбић 1, Јеветић, Самарџић, Петровић 2, Гмитровић 3, Машуловић 4, Милутиновић 4, Нејић 6, Стојсављевић 9, Мунћан 2, Благојевић 30, Вељовић.

ПАРТИЗАН: Буша 19, Сретеновић, Недељковић, Скакић, Батак, Тасић, Ристић 20, Ковач, Драговић, Величковић 21, Поломац 5, Перишић 7.

Извор: мондо.рс