Добре вијести: Митровић паузира само 10 дана!
Фудбалер Њукасла Александар Митровић паузираће десетак дана са терена после повреде на мечу ФА Купа са Бирмингемом.
Фудбал 08.01.2017 | 15:00
Митровић је изнет је на носилима на утакмици са Бирмингемом, иако се у првом тренутку чинило да је повреда озбиљније природе, није било прелома већ само дубоке посекотине. Митровић се повредио већ у десетом минуту после дулеа са голманом Бирмингема.
Лекарска екипа му је дала кисеоник, затим га изнела са терена, а навијачи Њукасла су га поздравили скандирањем „Митро, Митро, Митро“. Претходно је Њукасл повео у петом минуту голом Марфија.
Буњевчевић, који је био у контакту са члановима породице српског репрезентативца, рекао је да ће Митровић бити добро.
"Александар ће бити добро, али признајем да смо били забринути после првих информација. Митровић је зарадио велику посекотину по средини колена, стављено је неколико копчи, али најважније је да је колено 'покретљиво'. Препоручено је мировање наредних десетак дана, како би се пратила сутуација, али и урадили додатни прегледи. Он је после првих добрих вести, бољег расположења. Пратићемо ситуацију уз жељу да се што пре успешно опорави и врати на терен", рекао је Буњевчевић за сајт ФСС.
Извор: Б92

Коментари / 0
Оставите коментар