Видео - НБА: Јокић опет заблистао, Бобија нигде, Бели на нули!
Српски кошаркаш Никола Јокић био је један од најбољих играча у НБА лиги у ноћи између среде и четвртка, уписавши нови дабл-дабл.
Кошарка 01.12.2016 | 10:15
Крилни центар репрезентације био је најефикаснији у својој екипи, заједно са Галинаријем, Нелсоном и Чендлером, који су такође постигли по 17 поена.
На другој страни, поново је под обручима доминирао Хасан Вајтсајд – постигао је 25 поена, ухватио 16 лопти и имао 4 блокаде. Најбоље га је пратио Елингтон са 22 поена, четири више од Џонсона.
Бобан Марјановић поново није добио шансу у дресу Детроита, који је савладао Бостон Селтиксе резултатом 121:114, уз одличне партије Калдвел-Поупа (25 поена), Хериса (21 поен), Маркуса (20 поена), колико је имао и Андре Драмонд, али уз чак 17 скокова.
Код Селтикса једини расположени био је Ајзеа Томас са 27 поена и 4 успешна додавања.
Немања Бјелица никако да ухвати ритам и крене константно да игра на добром нивоу, а у поразу Минесоте од Њујорка са 106:104, провео је на паркету више од 15 минута, без икаквог учинка. Промашио је свих пет шутева из игре, од којих су четири били за три поена, и имао две асистенције.
Тимбервулвсима није помогла ни фантастична партија Карл-Ентонија Таунза који је меч завршио са 48 поена и 18 скокова. Очекивано, Никсе је до тријумфа предводио Кристапс Порзингис са 29 поена и 8 ухваћених лопти.
Извор: Б92

Коментари / 0
Оставите коментар