Регионална лига: Ремији Партизана и Воше на Јадрану!

Ватеролисти Партизана и Војводине ремизирали су у мечевима шестог кола регионалне Триглав лиге.

Кошарка 23.11.2016 | 11:45
Црно-бели су играли 7:7 са Приморјем у Ријеци, испустивши победу у последњем минуту.

Анте Вукичевић је донео поравнање домаћину, да би 35 секунди пре краја Дује Јеловина изблокирао ударац Ђорђа Лазића за тријумф Партизана.

Партизан је са два гола предводио Филип Радојевић, док су по гол постигли Михајло Репановић, Радомир Драшовић, Никола Јакшић и Марко Јанковић.

Црно-бели деле другу позицију са Јадраном са по десет бодова, док је Приморје пето са осам.

Воша је ремизирала 8:8 са Будванском ривијером, што јој је други меч без победника у низу.

Новосађани су такође водили у последњем минуту, Милош Максимовић је погодио за 8:7, али је 35 секуди пре краја Богдан Ђурић донео бод Будванима.

Максимовић, Драгољуб Рогач и Марко Тубић су постигли по два гола за Вошу, а по један су дали Владан Митровић и Марко Марчета. Ђурић је носио домаћина са четири.

Воша је претпоследња на табели са свега два бода из пет утакмица, док Будва има четири.