Regionalna liga: Remiji Partizana i Voše na Jadranu!

Vaterolisti Partizana i Vojvodine remizirali su u mečevima šestog kola regionalne Triglav lige.

Košarka 23.11.2016 | 11:45
Crno-beli su igrali 7:7 sa Primorjem u Rijeci, ispustivši pobedu u poslednjem minutu.

Ante Vukičević je doneo poravnanje domaćinu, da bi 35 sekundi pre kraja Duje Jelovina izblokirao udarac Đorđa Lazića za trijumf Partizana.

Partizan je sa dva gola predvodio Filip Radojević, dok su po gol postigli Mihajlo Repanović, Radomir Drašović, Nikola Jakšić i Marko Janković.

Crno-beli dele drugu poziciju sa Jadranom sa po deset bodova, dok je Primorje peto sa osam.

Voša je remizirala 8:8 sa Budvanskom rivijerom, što joj je drugi meč bez pobednika u nizu.

Novosađani su takođe vodili u poslednjem minutu, Miloš Maksimović je pogodio za 8:7, ali je 35 sekudi pre kraja Bogdan Đurić doneo bod Budvanima.

Maksimović, Dragoljub Rogač i Marko Tubić su postigli po dva gola za Vošu, a po jedan su dali Vladan Mitrović i Marko Marčeta. Đurić je nosio domaćina sa četiri.

Voša je pretposlednja na tabeli sa svega dva boda iz pet utakmica, dok Budva ima četiri.