РУС: Локомотива ''зарибала'' у хладном Татарстану!

Рубин славио са 2:0 у последњем мечу 12. кола Премијер лиге.

Фудбал 01.11.2016 | 11:30
Скупоцени тим Рубина из Казања ове сезоне игра по систему-топло хладно и никако да ухвати прави ритам. Ипак, данас је дошао ред на победу, а цех је платила московска Локомотива. Рубин је на свом терену славио са 2:0 у последњем дуелу 12. кола Премијер лиге.

Ово је клубу из Татарстана, двоструком прваку Русије, тек четврта победа у шампионату, док је Локомотива уписала четврти пораз.

Ако наставе овако, Железничари би могли брзом пругом до краја сезоне да одјуре у другу лигу, а Москва другу сезону заредом, после Динама, остане без једног члана елитног друштва.

Да ствар буде гора по Локомотиву, ова екипа одиграла је вечерас сасвим коректну утакмицу и била је равноправан ривал.

Ипак, Рубин је у последњих 20 минута меча искористио две прилике и освојио сва три бода.

Максим Кануњиков је у 69. минуту начео госте из престонице, а осам минута касније коначан резултат поставио је Бразилац Жонатас.

Немања Пејчиновић одиграо је целу утакмицу за Локомотиву, док је Петар Шкулетић добио шансу у последњих седам минута.