ФРА: Ница гази и када Балотели промашује пенале! Пао и Лион!

Фудбалери Нице повећали су предност на првом месту Лиге 1, после првих мечева деветог кола.

Фудбал 14.10.2016 | 23:15
Ница је у једном од дербија кола савладала Олимпик Лион 2:0, погоцима Бајсеа и Серија, а упркос промашеном пеналу Марија Балотелија.

На руку јој је ишла победа Тулуза против Монака са 3:1, па Ница сада има четири бода више од другопласираних "Кнежева.

Ница је против Лиона повела већ у петом минуту, када је Сар проиграо Бајсеа. Средином првог полувремена посао домаћину олакшава Ферик, који је добио црвени картон.

Домаћи тим то капитализује 16 минута пре краја поготком Серија, а пет минута касније Балотели не успева да са беле тачке стгне до шестог гола у првенству.

Монако је брзо повео у Тулуту, Жермејн је погодио већ у трећем минуту, али су се гости распали у последњих 25. Прво је Трехо изједначио у 65. да би у последњих пет два поготка постигао асистент Братвајт.