FRA: Nica gazi i kada Baloteli promašuje penale! Pao i Lion!

Fudbaleri Nice povećali su prednost na prvom mestu Lige 1, posle prvih mečeva devetog kola.

Fudbal 14.10.2016 | 23:15
Nica je u jednom od derbija kola savladala Olimpik Lion 2:0, pogocima Bajsea i Serija, a uprkos promašenom penalu Marija Balotelija.

Na ruku joj je išla pobeda Tuluza protiv Monaka sa 3:1, pa Nica sada ima četiri boda više od drugoplasiranih "Kneževa.

Nica je protiv Liona povela već u petom minutu, kada je Sar proigrao Bajsea. Sredinom prvog poluvremena posao domaćinu olakšava Ferik, koji je dobio crveni karton.

Domaći tim to kapitalizuje 16 minuta pre kraja pogotkom Serija, a pet minuta kasnije Baloteli ne uspeva da sa bele tačke stgne do šestog gola u prvenstvu.

Monako je brzo poveo u Tulutu, Žermejn je pogodio već u trećem minutu, ali su se gosti raspali u poslednjih 25. Prvo je Treho izjednačio u 65. da bi u poslednjih pet dva pogotka postigao asistent Bratvajt.