ФРА: Сент Етјен славио у 92', нула два Олимпика!

Фудбалери Сент Етјена друго коло у низу бодове освајају у надокнади времена.

Фудбал 19.09.2016 | 10:00
Мало је недостајало да Бастија однесе бод са Жофри-Гишара, али је домаћин успео да избори пенал у 92. минуту искористио Роман Хамума.

Везни играч је исправио грешку јунака ремија са ПСЖ пре седам дана Роберта Берића, који је промашио једанаестерац већ у седмом минуту меча.

У дербију кола два Олимпика су играла без голова. Марсеј и Лион су играли отворено на Велодрому, имали су заједно скоро 30 шутева, али су се испромашивали, па су голмани Пеле и Лопес заједно имали тек три интервенције.

У мечу који је отворио последњи дан викенда Монпеље и Ница су ремизирали 1:1. Домаћин је повео голом Будебуза из пенала у 67. минуту, а бод гостима, који су играли без Марија Балотелија, доноси Белханда у 85.

Ница је другим ремијем у последња три кола препустила прво место на табели екипи Монака. С друге стране, Монпеље је трећим узастопним ремијем остао у доњем делу табеле.