FRA: Sent Etjen slavio u 92', nula dva Olimpika!

Fudbaleri Sent Etjena drugo kolo u nizu bodove osvajaju u nadoknadi vremena.

Fudbal 19.09.2016 | 10:00
Malo je nedostajalo da Bastija odnese bod sa Žofri-Gišara, ali je domaćin uspeo da izbori penal u 92. minutu iskoristio Roman Hamuma.

Vezni igrač je ispravio grešku junaka remija sa PSŽ pre sedam dana Roberta Berića, koji je promašio jedanaesterac već u sedmom minutu meča.

U derbiju kola dva Olimpika su igrala bez golova. Marsej i Lion su igrali otvoreno na Velodromu, imali su zajedno skoro 30 šuteva, ali su se ispromašivali, pa su golmani Pele i Lopes zajedno imali tek tri intervencije.

U meču koji je otvorio poslednji dan vikenda Monpelje i Nica su remizirali 1:1. Domaćin je poveo golom Budebuza iz penala u 67. minutu, a bod gostima, koji su igrali bez Marija Balotelija, donosi Belhanda u 85.

Nica je drugim remijem u poslednja tri kola prepustila prvo mesto na tabeli ekipi Monaka. S druge strane, Monpelje je trećim uzastopnim remijem ostao u donjem delu tabele.