БЛ: ''Шестица'' Бајерна на дебију Анчелотија и отварању сезоне!

Фудбалери Бајерна почели су одбрану титуле у Бундеслиги сигурном победом против екипе Вердера резултатом 6:0.

Фудбал 26.08.2016 | 23:00
На клупи шампиона Немачке дебитовао је Карло Анчелоти који није направио превише промена у саставу Бавараца.

Гости из Бремена били су од почетка до краја меча у подређеном положају на Алианц арени, па је домаћин остварио сигурну победу и одмах најавио да ће бити далеко најозбиљнији кандидат за титулу.

Ћаби Алонсо је у десетом минуту после одбитка сачекао лопту и са око 25 метара постигао прелеп гол. Четири минута касније Рибери је асистирао Роберту Левандовском, а у наставку је мрежа гостију напуњена.

Левандовски је у 46. минуту постигао и трећи гол за Баварце, Лам је у 66. минуту повећао на 4:0, а 17 минута пре краја у стрелце се уписао и Франк Рибери на асистенцију Милера. Коначан резултат у 76. минуту поставио је Левандовски са пенала и тако отворио сезону хет-триком.