BL: ''Šestica'' Bajerna na debiju Ančelotija i otvaranju sezone!

Fudbaleri Bajerna počeli su odbranu titule u Bundesligi sigurnom pobedom protiv ekipe Verdera rezultatom 6:0.

Fudbal 26.08.2016 | 23:00
Na klupi šampiona Nemačke debitovao je Karlo Ančeloti koji nije napravio previše promena u sastavu Bavaraca.

Gosti iz Bremena bili su od početka do kraja meča u podređenom položaju na Alianc areni, pa je domaćin ostvario sigurnu pobedu i odmah najavio da će biti daleko najozbiljniji kandidat za titulu.

Ćabi Alonso je u desetom minutu posle odbitka sačekao loptu i sa oko 25 metara postigao prelep gol. Četiri minuta kasnije Riberi je asistirao Robertu Levandovskom, a u nastavku je mreža gostiju napunjena.

Levandovski je u 46. minutu postigao i treći gol za Bavarce, Lam je u 66. minutu povećao na 4:0, a 17 minuta pre kraja u strelce se upisao i Frank Riberi na asistenciju Milera. Konačan rezultat u 76. minutu postavio je Levandovski sa penala i tako otvorio sezonu het-trikom.