Пријатељске: ''Змајеви'' и даље без побједе против Шпаније! Словаци ''одували'' Нијемце!

Шпанија- БиХ 3:1 у пријатељској утакмици у Швајцарској.

Фудбал 29.05.2016 | 21:20

Фудбалери Шпаније савладали су БиХ 3:1 у пријетељском мечу који је одигран у Сент Галену.

Меч су обиљежили двоструки стријелац Нолито с једне и стијелац гола за БиХ Емир Спахић, који је заслужио да буде у центри пажње не због постигнутог гола него због још једне глупости, коју је направио на терену.

Наиме Спахић је искључен у финишу првог полувремена због шамарања противничких играча.

Што се саме утакмице тиче одлично прво полувријеме у којем је два гола постигао нападач Селте Нолито и Спахић на другој страни.

У другом полувремену опао је ритам игре, а оба тренера су доста мијењала.

Коначних 3:1 за Шпанце поставио је Педро у надокнади времена.

Била је то пета побједа Шпаније у међусобним дуелима уз два ремија.

Словаци су са друге стране шокирали Немце и после гола Марија Гомеза из пенала за вођство ’Панцера’ успели да преокрену.

Прво је Марек Хамшик изједначио у 41. минуту, да би само три минута касније Михаел Дурис успео да преокрене резултат. Коначних 3:1 поставио је Јурај Кучка у 52. минуту.

Извор: Б92/мондо.ба