Prijateljske: ''Zmajevi'' i dalje bez pobjede protiv Španije! Slovaci ''oduvali'' Nijemce!

Španija- BiH 3:1 u prijateljskoj utakmici u Švajcarskoj.

Fudbal 29.05.2016 | 21:20

Fudbaleri Španije savladali su BiH 3:1 u prijeteljskom meču koji je odigran u Sent Galenu.

Meč su obilježili dvostruki strijelac Nolito s jedne i stijelac gola za BiH Emir Spahić, koji je zaslužio da bude u centri pažnje ne zbog postignutog gola nego zbog još jedne gluposti, koju je napravio na terenu.

Naime Spahić je isključen u finišu prvog poluvremena zbog šamaranja protivničkih igrača.

Što se same utakmice tiče odlično prvo poluvrijeme u kojem je dva gola postigao napadač Selte Nolito i Spahić na drugoj strani.

U drugom poluvremenu opao je ritam igre, a oba trenera su dosta mijenjala.

Konačnih 3:1 za Špance postavio je Pedro u nadoknadi vremena.

Bila je to peta pobjeda Španije u međusobnim duelima uz dva remija.

Slovaci su sa druge strane šokirali Nemce i posle gola Marija Gomeza iz penala za vođstvo ’Pancera’ uspeli da preokrenu.

Prvo je Marek Hamšik izjednačio u 41. minutu, da bi samo tri minuta kasnije Mihael Duris uspeo da preokrene rezultat. Konačnih 3:1 postavio je Juraj Kučka u 52. minutu.

Izvor: B92/mondo.ba