СЛС: Минималац Чуке, Јагодина убједљива!

Фудбалери Чукаричког и Јагодине забележили су победе у уводним мечевима 18. кола Суперлиге Србије, док су у Лучанима Младост и Спартак одиграли без голова.

Фудбал 20.11.2015 | 20:40

Чукарички је на Бановом брду до бодова против чачанског Борца дошао у финишу меча голом ветерана Ненада Миросављевића.

Јагодина је наставила са подизањем форме убедљивим тријумфом над Металцем у Горњем Милановцу са 4:1.

Гости су захваљујући двоструком стрелцу Николићу водили на полувремену, али је Димитријевић смањио на почетку другог дела игре. Ипак, Френсис је веома брзо вратио два разлике Јагодини, да би Гашић у 78. минуту поставио коначан резултат.

У трећем мечу дана Младос и Спартак одиграли су без голова.

Чукарички на другом месту Супер лиге има 32 бода, Борац је трећи са 31, док је Младост седма са 24, а Јагодина је после друге победе на 14. месту са 15 бодова, док је Спартак последњи са девет.