SLS: Minimalac Čuke, Jagodina ubjedljiva!

Fudbaleri Čukaričkog i Jagodine zabeležili su pobede u uvodnim mečevima 18. kola Superlige Srbije, dok su u Lučanima Mladost i Spartak odigrali bez golova.

Fudbal 20.11.2015 | 20:40

Čukarički je na Banovom brdu do bodova protiv čačanskog Borca došao u finišu meča golom veterana Nenada Mirosavljevića.

Jagodina je nastavila sa podizanjem forme ubedljivim trijumfom nad Metalcem u Gornjem Milanovcu sa 4:1.

Gosti su zahvaljujući dvostrukom strelcu Nikoliću vodili na poluvremenu, ali je Dimitrijević smanjio na početku drugog dela igre. Ipak, Frensis je veoma brzo vratio dva razlike Jagodini, da bi Gašić u 78. minutu postavio konačan rezultat.

U trećem meču dana Mlados i Spartak odigrali su bez golova.

Čukarički na drugom mestu Super lige ima 32 boda, Borac je treći sa 31, dok je Mladost sedma sa 24, a Jagodina je posle druge pobede na 14. mestu sa 15 bodova, dok je Spartak poslednji sa devet.