СЛС: Побједе домаћина, Чачани на челу табеле!

Фудбалери ОФК Београда, Рада, Спартака и Борца остварили су победе на свом терену у мечевима 3. кола Суперлиге Србије.

Фудбал 02.08.2015 | 12:20

Најубедљивије је био Рад који је славио против Радника из Сурдулице са сигурних 4:1.

„Грађевинари“ су лако изашли на крај са Радником, а до тријумфа су стигли головима Дебића и Арсенијевића у првом, односно Ненадовића и Михајловића у другом делу.

Једини стрелац за новајлију у лиги био је Ћулум у 32. минуту. Рад је тако остварио прву победу у сезони и сада има четири бода, а Радник је остао на два ремија.

Прву победу у сезони остварио је и ОФК Београд иако је на полувремену губио са 1:0 од Вождовца. Гости су повели голом Сикимића, али Шкрбић и Јовановић са пенала донели су у последњих 15 минута преокрет и победу ОФК београду.

И Спартак је стигао до првенца у новој сезони, а против Младости су Суботичанима тријумф донели Макарић у 39. и Милошевић у 78. минуту.

Ненад Лалатовић је са својим Борцем наставио са фантастичним играма на старту сезоне и у трећем колу је победио и Чукарички са 1:0.

Чачани су до вредне победе стигли већ у првом минуту када је Јевтовић на асистенцију Јованчића погодио.

Чукарички у наставку није успео да стигне барем до изједначења, па су претрпели први пораз у сезони. Оно што је најважније је да је Борац после три кола први на табели са максималних девет бодова.