ПЛ БиХ: Радник бјежи од ''опасне зоне''!

Фудбалери Радника савладали су Витез резултатом 2:0, а освајањем три вриједна бода Бијељинци су све даље од зоне испадања.

Фудбал 13.04.2015 | 17:00

У првом дијелу сусрета обје екипе играле су прилично изједначено, али је ипак Радник стигао до вођства преко Слађана Антића у 16. минуту.

У другом полувремену Витез је кренуо нешто израженије према голу Бијељинаца, који су своју шансу вребали из брзих контри. Плод такве игре је други погодак на утакмици, који је постигао Станко Остојић у 82. минуту. Акција је кренула од Младена Жижовића који је лопту прослиједио Јовану Вучинићу, који је центрирао полувисоку лопту у шеснаестерац Витеза, на њу је натрчао капитен Станко Остојић и волејом је неодбрањиво послао иза леђа голмана Витеза, Јосипа Шкорића, за коначних 2:0.

У наредном 22. колу Радник гостује Слободи у Тузли док Витез дочекује сарајевски Жељезничар.