НФЛ: Мајами би у плеј-оф!

Екипа Мајами Долфинса направила је преокрет и савладала дивизијског ривала Њујорк Џетсе 16:13, у последњем мечу 13. недеље НФЛ сезоне.

Остали спортови 02.12.2014 | 12:49

Долфинси су са десет поена у последњој четвртини и филд голом у самој завршници стигли до седме победе у сезони која их оставља у конкуренцији за пласман у плеј-оф.

Кејлеб Старџис је два минута пре краја донео победу Долфинсима над великим ривалом, којем ни 277 истчаних јарди није било довољно да избегне десети пораз.

Рајан Тенехил је бацио 235 јарди и пресечен пас за Долфинсе, али је кључни човек био ранинбек Ламар Милер са 56 јарди и тачдауном.

С друге стране, Џетсима није помогла нова промена квортербека, Џино Смит је бацио само 65 јарди уз такође интерсепшн, док је Крис Џонсон истрчао 105 јарди. Једини ТД за Њујорчане постигао је Грег Салас.