Деби из снова Милоша Јојића

Милош Јојић на дебију за Борусију Дортмунд постигао погодак само 12 секунди пошто је ушао у игру! <а хреф="хттп://www.

Република Српска 15.02.2014 | 18:43
Милош Јојић на дебију за Борусију Дортмунд постигао погодак само 12 секунди пошто је ушао у игру! Доскорашњи везиста Партизана тако је на сјајан начин дебитовао је за Борусију Дортмунд! Само неколико секунди пошто је ушао на терен у 68. минуту утакмице са Ајнтрахтом из Франкфурта, репрезентативац Србије, из свог првог додира са лоптом у Бундеслиги, постигао је погодак! Натрчао је на одбијену лопту после ударца Кевина Гроскројца и без проблема затресао мрежу. Био је то гол за предност "милионера" од 4:0. Јојић је погодак прославио са саиграчима, а потом и у загрљају тренера Јиргена Клопа. Пре њега, победу домаћину обезбедили су двоструки стрелац Пјер-Емерик Обамејанг (10. и 21. минут) и Роберт Левандовски голом из пенала у 47.