Debi iz snova Miloša Jojića

Miloš Jojić na debiju za Borusiju Dortmund postigao pogodak samo 12 sekundi pošto je ušao u igru! 15.02.2014 | 18:43

Miloš Jojić na debiju za Borusiju Dortmund postigao pogodak samo 12 sekundi pošto je ušao u igru! Doskorašnji vezista Partizana tako je na sjajan način debitovao je za Borusiju Dortmund! Samo nekoliko sekundi pošto je ušao na teren u 68. minutu utakmice sa Ajntrahtom iz Frankfurta, reprezentativac Srbije, iz svog prvog dodira sa loptom u Bundesligi, postigao je pogodak! Natrčao je na odbijenu loptu posle udarca Kevina Groskrojca i bez problema zatresao mrežu. Bio je to gol za prednost "milionera" od 4:0. Jojić je pogodak proslavio sa saigračima, a potom i u zagrljaju trenera Jirgena Klopa. Pre njega, pobedu domaćinu obezbedili su dvostruki strelac Pjer-Emerik Obamejang (10. i 21. minut) i Robert Levandovski golom iz penala u 47.