Pavkov u konkurenciji za igrača kola i najljepši pogodak!

Milan Pavkov, fudbaler Crvene zvezde, nalazi se među igračima koji su među kandidatima za najboljeg igrača i najlepši gol četvrtog kola Lige šampiona.  Pomozite Pavkovu da pobedi Ronalda, Benzemu, Benzemu, Kejna. . .  Napadač Crvene zvezde nominovan i za najlepši gol i za najboljeg igrača četvrtog kola Lige šampiona.

Fudbal 08.11.2018 | 15:45
Napadač šampiona Srbije odigrao je sjajnu partiju u neočekivanoj pobedi nad Liverpulom od 2:0.

Pavkov je prvo u 22. minutu glavom savladao Alisona, a potom u 29. poslao "bombu" prema golu Brazilca, koji ovaj nije imao šanse da odbrani.

Pored visokog napadača u konkurenciji za najboljeg fudbalera kola nalaze se Karim Benzema, Rijad Mahrez i Hari Kejn.

Kada je reč o najlepšem pogotku, srpski napadač je jedini koji se nalazi u obe konkurencije.

Oba gola Pavkova su bila veoma lepa, međutim drugi se izdvaja zbog toga što je šut bio sa nekih 25 metara i što je lopta završila u gornjem desnom uglu.

Pored Pavkova u konkurenciji za najlepši gol nalaze se Ronaldo, Sterling i Otavio.

Sterling je sjajno prošao kroz odbranu Šahtjora i poslao loptu u levi ugao.

Gol Otavija za Porto prava je timska perfekcija, pošto su Portugalci iz samo nekoliko dodira došli do gola.

To je fudbal! Preokrene ti život za 90 minuta. Od igrača koga verovatno ne bi prepoznala ni većina stanovnika Beograda do Uefinog sajta uz likove najvećih planetarnih aždaja. Milan Pavkov pored Kristijana Ronalda, Harija Kejna, Karima Benzeme...

Naravno, u pitanju su izbori za igrača i gol kola, a Pavkov je posle blistave partije protiv Liverpula nominovan u obe konkurencije.

Kad je u pitanju priznanje za igrača kola konkurencija su mu Benzema, Kejn i Rijad Marez, fino društvo nema šta. Kad je u pitanju gol gola, tu su Kristijano Ronaldo, Rahim Sterling i Otavio iz Porta. Objektivno, ovde je Pavkovu baš Ronaldo najveća konkurencija.

Priznajte, niste pre nedelju dana mogli ni da zamslite da ćete čitati ovakvu rečenicu?

Izvor: B92/mozzartsport