Павков у конкуренцији за играча кола и најљепши погодак!

Милан Павков, фудбалер Црвене звезде, налази се међу играчима који су међу кандидатима за најбољег играча и најлепши гол четвртог кола Лиге шампиона.  Помозите Павкову да победи Роналда, Бензему, Бензему, Кејна. . .  Нападач Црвене звезде номинован и за најлепши гол и за најбољег играча четвртог кола Лиге шампиона.

Фудбал 08.11.2018 | 15:45
Нападач шампиона Србије одиграо је сјајну партију у неочекиваној победи над Ливерпулом од 2:0.

Павков је прво у 22. минуту главом савладао Алисона, а потом у 29. послао "бомбу" према голу Бразилца, који овај није имао шансе да одбрани.

Поред високог нападача у конкуренцији за најбољег фудбалера кола налазе се Карим Бензема, Ријад Махрез и Хари Кејн.

Када је реч о најлепшем поготку, српски нападач је једини који се налази у обе конкуренције.

Оба гола Павкова су била веома лепа, међутим други се издваја због тога што је шут био са неких 25 метара и што је лопта завршила у горњем десном углу.

Поред Павкова у конкуренцији за најлепши гол налазе се Роналдо, Стерлинг и Отавио.

Стерлинг је сјајно прошао кроз одбрану Шахтјора и послао лопту у леви угао.

Гол Отавија за Порто права је тимска перфекција, пошто су Португалци из само неколико додира дошли до гола.

То је фудбал! Преокрене ти живот за 90 минута. Од играча кога вероватно не би препознала ни већина становника Београда до Уефиног сајта уз ликове највећих планетарних аждаја. Милан Павков поред Кристијана Роналда, Харија Кејна, Карима Бенземе...

Наравно, у питању су избори за играча и гол кола, а Павков је после блиставе партије против Ливерпула номинован у обе конкуренције.

Кад је у питању признање за играча кола конкуренција су му Бензема, Кејн и Ријад Марез, фино друштво нема шта. Кад је у питању гол гола, ту су Кристијано Роналдо, Рахим Стерлинг и Отавио из Порта. Објективно, овде је Павкову баш Роналдо највећа конкуренција.

Признајте, нисте пре недељу дана могли ни да замслите да ћете читати овакву реченицу?

Извор: Б92/моззартспорт