Fudbaler Evertona doživeo frakturu lobanje!

Fudbaler Evertona Majkl Kin doživeo je malu frakturu lobanje, ali nema nikakvih drugih komplikacija, saopštio je njegov klub.

Fudbal 27.08.2018 | 08:15
Fudbaler Evertona doživeo frakturu lobanje!
Kin se povredio tokom prvenstvene utakmice sa Bornmutom, kada se sudario sa saigračem Idrisom Gejom. Njemu je šest minuta ukazivana pomoć na terenu, a zatim je odveden u bolnicu.

"Majkl Kin je doživeo malu frakturu lobanje, ali nema nikakvih drugih komplikacija", navodi se u saopštenju Evertona.

25-godišnji Kin mora da izbegava kontakt glavom tri do četiri nedelje. On je bio strelac jednog gola, za vođstvo Evertona od 2:0, ali je Bornmut do kraja izjednačio na 2:2. 

"Dobro sam, doživeo sam frakturu lobanje, koja će sama zarasti. Čim budem mogao, vratiću se u ekipu i na teren", naveo je Kin na društvenim mrežama.

Izvor: B92

Komentari / 0

Ostavite komentar