Naš novinar prvak Srbije u tenisu
"Na upravo završenom 40. jubilarnom prvenstvu Srbije za novinare tenisere, naš kolega Aleksandar Sale Berić zabilježio je odlične rezultate. U konkurenciji dublova, u paru sa Sašom Ljubojom, nadmoćno je odbranio titulu prvaka, te je i dalje šampion Srbije.
Republika Srpska 25.06.2018 | 18:16
To nije bio jedini uspješan rezultat našeg kolege Berića na ovom prvenstvu, jer je postao i vicešampion u singlu, doživevši poraz tek u finalu.
Sa sjajnim rezultatima i dva pehara u teniskoj borbi, uz sigurno mjesto u reprezentaciji Srbije, ovjerio je i vizu za Svjetsko prvenstvo novinara u tenisu, koje će biti održano početkom jeseni ove godine.
Ovo takmičenje je održano u Beogradu, na terenima prestižne Teniske akademije "Bogdan Obradović" na Adi Ciganliji. Kao posebni gosti, sa uzetim učešćem, ovo državno prvenstvo su uveličali i sam Bogdan Obradović, bivši selektor Davis kup reprezentacije Srbije, kao i Kiki Lesendrić, frontmen grupe Piloti."
BN TV
Komentari / 5
Ostavite komentarSa Strane
25.06.2018 16:41Iskrena čestitka!
ODGOVORITECirih
25.06.2018 17:00Čedtitke Saletu. Dobar novinar i teniser a pre svega dobar čovek. Želim mu još mnogo trofeja.
ODGOVORITEFik
25.06.2018 17:31Cestitam na uspjehu !
ODGOVORITESasa R.
25.06.2018 20:48Sve pohvale za Saleta...sa srećom kako na terenu tako i za mikrofonom.
ODGOVORITEPoznavalac
27.06.2018 07:36Biće on najpoznatiji Mitrovčanin!Samo ako Bane večeras izgubi od Brazila...
ODGOVORITE