Додиков сестрић Вицо Зељковић поносан на успјех фудбалера БиХ
Предсједник Фудбалског савеза БиХ Вицо Зељковић говорио је за "Дневни аваз" након историјског успјеха Змајева, који су побједом над репрезентацијом Катара осигурали пролазак у нокаут фазу Мундијала.
Босна и Херцеговина 27.06.2026 | 12:30
"Ово је сигурно највећи успјех у историји бх. фудбала и осјећам огромну радост и задовољство, јер није било лако доћи до овога у условима у којима радимо, уз сталне нападе и оспоравања. Пласман у елиминациону фазу Свјетског првенства резултат је вишегодишњег рада, јасне визије и одлучног става тима људи који су учествовали у овом процесу", рекао је Зељковић.
Оње честитао, како је навео, нашим репрезентативцима и стручном штабу, директору репрезентације, потпредсједницима Савеза, Извршном одбору, клубовима и свима који су својим радом дали допринос том историјском успјеху.
"Као предсједник Савеза, посебно сам поносан што смо показали да се стрпљивим радом, одговорношћу и вјером у оно што радимо могу остварити резултати који су годинама дјеловали недостижно. Такође сам поносан на наше одлуке, јер смо показали да у тешким тренуцима знамо донијети одлуке које су добре за наш фудбал, и сигуран сам да ће тако бити и у будућности", истакао је Зељковић.
(БН) Фото: Фацебоок

Коментари / 20
Оставите коментарСиктер море
27.06.2026 12:52Је ли ти ујко честитао на успјеху?
ОДГОВОРИТЕБенто
27.06.2026 17:08Издајник! Али бице користи кад паре додубу ФС БХ дио це отици и у РС, “патриотизам” има цијену!
ПАТРИОТА 1
27.06.2026 13:05Тако брате.Нека за БИХ свијт чује у.позитивном светлу. Кад нема орлова змајеви су МОЈИ.ЖИВИО СУЖИВОТ БРАТСТВО И ЈЕДИНСТВО АМЕРИЧКИ АГРЕСОРИ КУЦИ
ОДГОВОРИТЕДуско
27.06.2026 13:24Хвала Богу, и треба да буде и има на шта да буде поносан. Поносни смо сви ми који живимо у Босни!
ОДГОВОРИТЕРе
27.06.2026 14:13Писи у своје име. Ја се радујем кад изгубе.
Семберац
27.06.2026 14:31Па друзе како се ти то радујес кад бих. Изгуби ако Додин сестриц водја екипе ајд договорите се ко је ским а ко против кога ( циркус брате )
Земља С.
27.06.2026 13:31🙏СПОСОБАН предсједник ФС Б и Х 🇧🇦🇭🇷🇷🇸 са пуно 🕛ГЕНА свог ујака Додига 🛟!!!!!!! Крв🩸није вода🚰!? СРЕЋНО 🇧🇦Б и Х 🧲🍀🏁
ОДГОВОРИТЕРе за правду
27.06.2026 13:32И треба бити. А ујко ћути. Не каже да га је он инсталирао на функцију. Кад је то у питању БиХ им је најбоља. А за изборе друга прича. Народ воли пљување па макар у причи.
ОДГОВОРИТЕА шта
27.06.2026 13:41Је са Дајџом,!?? Јел и он,?? Сретно Босно ако сад тучете Трампсжа, Пола СЕВНИЦЕ Је Босанско,
ОДГОВОРИТЕШта је спорно
27.06.2026 13:45Па то је сасвим нормално. Било би нормално кад би и сви српски политичари у БиХ честитали државној репрезентацији на досадашњем успјеху на мундијалу. Држава БиХ је држава свих њених народа а државна фудбалска репрезентација је мултинационална у правом смислу ријечи.
ОДГОВОРИТЕXxx
27.06.2026 13:51За кога то навија Вицо? Да ли је логично да сви навијају за БиХ јел им је ту члан породице? Како онда хоџа арлауче или како ово није БиХ?
ОДГОВОРИТЕДејо РС
27.06.2026 14:13Вицо је као његов ујко, воли и црног ђавола док има корист и то до последње паре. Они би дали и г...це за паре.
ОДГОВОРИТЕДејо
27.06.2026 14:53Глуп си јбг.
Ре Ре
27.06.2026 14:23Досад се ниси много радовао 😂😂😂😂😂😂
ОДГОВОРИТЕХаха
27.06.2026 19:39Нормално, није ни имао прилику за то. Ово сада је ипак велики успијех за БиХ.
Xxx
27.06.2026 14:26Дрказдија небитан Треба га иселит у педерацију
ОДГОВОРИТЕдисидент
27.06.2026 14:31Ево прилике да покаже да је нормалан и да није “ повукао” на ујака. Наравно да је задовољан и наравно да навија за репрезентацију као и сви који су остали нормални у овој држави. На терену су наши момци, синови својих родитеља који их воле као и ми своје. Промовишу спорт и љубав! Браво момци , честитке од срца!! Навијамооо!!
ОДГОВОРИТЕБорац
27.06.2026 14:53Има ли и један Србин да игра
ОДГОВОРИТЕЗа Борац
27.06.2026 19:15Наравно да има! Едукуј се мало!
Марко Поло
27.06.2026 17:40Па нормала човјек то му је посао нити ко њега вријеђа и ли омаловажава нози он кога. Човјек ради за плату и бенефиције и успјешно ради с бој писао људи га цијене и он њих а клинио се дневне политике и смрадова.
ОДГОВОРИТЕ