Zelena tekućina izlila se u rijeku Bosna (VIDEO)

U dobojskom naselju Usora iz novog kolektora, što je izgrađen za otpadne vode i u slučaju poplava, izlazi zelena tekućina koja se izliva u rijeku Bosnu, javio je BN mještanin tog naselja.

Republika Srpska 27.06.2026 | 20:25
Zelena tekućina izlila se u rijeku Bosna (VIDEO)

On kaže da je na taj kolektor priključena i nova bolnica, ali i jedna privatna firma.

Navodi da je bio na tom mjestu od prvog momenta izlijevanja zelene tekućine u rijeku Bosnu i da je prijavio policiji, koju čeka da stignu na lice mjesta.

Zelena tekućina se isliva u blizini glavnog skladišta preduzeća „Elektro-Doboj“, koje se nalazi uz korito rijeke Bosne.

Kako to izgleda pogledajte u video snimku:

(BN)

Komentari / 2

Ostavite komentar
Name

Mila

27.06.2026 21:21

Banda izbacuje opasne otpadne vode iz postrojenja jer njihova neutralizacija je skupa....da je ovo pravna država već bi neko bio u zatvoru...

ODGOVORITE
Name

Joja

27.06.2026 21:25

Ova je Bosna stvarno sva u k...

ODGOVORITE