Nije lovačka: Minić se obavezao da će raditi u interesu lovaca
- Nastavljamo odgovorno i posvećeno da radimo u interesu naših lovaca i očuvanja prirodnih bogatstava Srpske.
Republika Srpska 24.06.2026 | 07:28
Ovo je na društvenim mrežama napisao predsjednik Vlade Republike Srpske, koji predvodi i Lovački savez Republike Srppske.

"Održali smo redovnu sjednicu Skupštine Lovačkog saveza Republike Srpske. Sve tačke dnevnog reda jednoglasno su usvojene, čime su potvrđeni zajednički ciljevi i dalji pravac razvoja lovstva u Republici Srpskoj", stoji u Minićevoj objavi.
Sjednica Skupštine Lovaca Srpske održana je u Banjaluci.

Komentari / 20
Ostavite komentarPitam
24.06.2026 07:50Da li moze lovac Mini zabrsniti da Ovi divljaci sa kvadovima ne divljaju po lovistima I uznemiravaju divljaci mi u Gradu smo navikli na take idiote.
ODGOVORITEJoksa
24.06.2026 09:05Znaci Savo kako neko napisa Vepar je glavni mafijoz,zamjenik kuma Milorada ,,krtole
Balvan
24.06.2026 10:39Balvan je uvijek jedino za to i bio, to mu je maksimalni domet, u sve ostalo je dobro zalutao
Medo Grizli
24.06.2026 07:51Idemo dalje, naukom napred!
ODGOVORITEHahaha
24.06.2026 09:02Bravo okupio je nauku oko sebe baš. Pa kako stiže to sve gdje ste još vidjeli da je na 100 stolica jedan čovijrk.
Nije nego
24.06.2026 07:59A bijede od naroda, strašno!
ODGOVORITEKvrgonja
24.06.2026 09:06Znaci vepar je glavna zvijerka
Re
24.06.2026 12:04Mislis Savo vepar kako mu dadose novo ime.
Arsić
24.06.2026 08:48Nekad su lovci bili ljudi iz strasti prema lovu a danas se tu uplela politika pa se tu upletu oni koji misle da je to stvar prestiža kao dotični ili njegov prethodnik.Koliko se sjećam ona vlast SDS-a se nije toliko reklamirala preko lovačkih udruženja pa se može zaključiti da se sektaši ponašaju kao komunisti po uzoru na Josipa Broza Edvarda Kardelja i ostale koji su to upražnjavali sve sa ciljem da bi se dodvorili narodu.
ODGOVORITEMa...
24.06.2026 12:58Svako ko ima "strast" prema ubijanju za mene nije normalan. Lov treba zabraniti zakonom, davno su prosla vremena kada je bilo neophodno loviti da bi se obezbjedila hrana za opstanak. Ako ste toliko ostrasceni, izvolite loviti jedni druge. Ostavite neduzne zvijeri na miru.
ŠUME
24.06.2026 08:54Kakvi lovci .svi su krivolovci kao i sam Minić.Što im rekao milokrad sve je to organizovana banda.
ODGOVORITEWww
24.06.2026 10:51To je njegov limit.
Vuk
24.06.2026 08:56Sad pola vlade lovci to im osigura dobar položaj i zaštitu. Ajmo narode svi u lovce to je prosperitet Republike Srpske. Uz kuma lovca ajde svi.
ODGOVORITESlaviša Srbin
24.06.2026 09:26Nikakve simpatije prema lovcima nemam. Kad on može pucati u srnu e onda nemamo o čemu pričati.
ODGOVORITEDirekt
24.06.2026 09:29Zec, lisica, jarebica, ja sam vaša uzdanica. :)))
ODGOVORITEMidan
24.06.2026 10:07Da tako treba, ta udruženja su od vitalnog interesa za RS
ODGOVORITEGradiska
24.06.2026 10:17Koje tacke Minicu ? Minicu, Minicu zasto se bespravno lovacko drustvo iz Prijedora prosiri na lovacko drustvo iz Gornjih Podgradaca dodjose im maltene do kuca??? Cista maverzacija pljacka i otimacina Minicu, Minicu !
ODGOVORITEMiša
24.06.2026 10:58Samo pogledajte ko su ti ljudi lovci dovoljno sa slike gdje rade šta imaju i njihovi najbliži gdje su zaposleni. To će vam sve reći. Ko sad svi vole lov zaljubljenici u lov kroz to ostvaruju mnoge stvari.
ODGOVORITELovac
24.06.2026 11:00Pocrkali dabogada svi do jednog.
ODGOVORITEBOBA
24.06.2026 12:22Kad će sjednica o tržnim inspektorima šta rade ,kako rade,o smeću koje jedemo,o cjenama koje haraju,o pljčki kroz naplaćivanja svake usluge o deponijama koje guše narod.Gadljivi ste zato što se zabavljate na razne načine i uživate dok narod nestaje i bježi. Stvarnost u kojoj živimo je toliko vidljiva ko to želi da vidi..Ovi likovi žive preko narodne grbače i sa tim se ponose.Šteta što oni neće da vide i čuju kako rade i šta pričaju.Pljčka je u svakoj sveri društva.Niko ne trlja đžabe i provod i druženja se debelo naplate.Zato dolazimo do toga da se dobro živi što si deformisan od pohlepe to je ne bitno.
ODGOVORITE