Nije lovačka: Minić se obavezao da će raditi u interesu lovaca

- Nastavljamo odgovorno i posvećeno da radimo u interesu naših lovaca i očuvanja prirodnih bogatstava Srpske.

Republika Srpska 24.06.2026 | 07:28
Nije lovačka: Minić se obavezao da će raditi u interesu lovaca

Ovo je na društvenim mrežama napisao predsjednik Vlade Republike Srpske, koji predvodi i Lovački savez Republike Srppske.

"Održali smo redovnu sjednicu Skupštine Lovačkog saveza Republike Srpske. Sve tačke dnevnog reda jednoglasno su usvojene, čime su potvrđeni zajednički ciljevi i dalji pravac razvoja lovstva u Republici Srpskoj", stoji u Minićevoj objavi.

Sjednica Skupštine Lovaca Srpske održana je u Banjaluci.

Komentari / 20

Ostavite komentar
Name

Pitam

24.06.2026 07:50

Da li moze lovac Mini zabrsniti da Ovi divljaci sa kvadovima ne divljaju po lovistima I uznemiravaju divljaci mi u Gradu smo navikli na take idiote.

ODGOVORITE
Name

Joksa

24.06.2026 09:05

Znaci Savo kako neko napisa Vepar je glavni mafijoz,zamjenik kuma Milorada ,,krtole

Name

Balvan

24.06.2026 10:39

Balvan je uvijek jedino za to i bio, to mu je maksimalni domet, u sve ostalo je dobro zalutao

Name

Medo Grizli

24.06.2026 07:51

Idemo dalje, naukom napred!

ODGOVORITE
Name

Hahaha

24.06.2026 09:02

Bravo okupio je nauku oko sebe baš. Pa kako stiže to sve gdje ste još vidjeli da je na 100 stolica jedan čovijrk.

Name

Nije nego

24.06.2026 07:59

A bijede od naroda, strašno!

ODGOVORITE
Name

Kvrgonja

24.06.2026 09:06

Znaci vepar je glavna zvijerka

Name

Re

24.06.2026 12:04

Mislis Savo vepar kako mu dadose novo ime.

Name

Arsić

24.06.2026 08:48

Nekad su lovci bili ljudi iz strasti prema lovu a danas se tu uplela politika pa se tu upletu oni koji misle da je to stvar prestiža kao dotični ili njegov prethodnik.Koliko se sjećam ona vlast SDS-a se nije toliko reklamirala preko lovačkih udruženja pa se može zaključiti da se sektaši ponašaju kao komunisti po uzoru na Josipa Broza Edvarda Kardelja i ostale koji su to upražnjavali sve sa ciljem da bi se dodvorili narodu.

ODGOVORITE
Name

Ma...

24.06.2026 12:58

Svako ko ima "strast" prema ubijanju za mene nije normalan. Lov treba zabraniti zakonom, davno su prosla vremena kada je bilo neophodno loviti da bi se obezbjedila hrana za opstanak. Ako ste toliko ostrasceni, izvolite loviti jedni druge. Ostavite neduzne zvijeri na miru.

Name

ŠUME

24.06.2026 08:54

Kakvi lovci .svi su krivolovci kao i sam Minić.Što im rekao milokrad sve je to organizovana banda.

ODGOVORITE
Name

Www

24.06.2026 10:51

To je njegov limit.

Name

Vuk

24.06.2026 08:56

Sad pola vlade lovci to im osigura dobar položaj i zaštitu. Ajmo narode svi u lovce to je prosperitet Republike Srpske. Uz kuma lovca ajde svi.

ODGOVORITE
Name

Slaviša Srbin

24.06.2026 09:26

Nikakve simpatije prema lovcima nemam. Kad on može pucati u srnu e onda nemamo o čemu pričati.

ODGOVORITE
Name

Direkt

24.06.2026 09:29

Zec, lisica, jarebica, ja sam vaša uzdanica. :)))

ODGOVORITE
Name

Midan

24.06.2026 10:07

Da tako treba, ta udruženja su od vitalnog interesa za RS

ODGOVORITE
Name

Gradiska

24.06.2026 10:17

Koje tacke Minicu ? Minicu, Minicu zasto se bespravno lovacko drustvo iz Prijedora prosiri na lovacko drustvo iz Gornjih Podgradaca dodjose im maltene do kuca??? Cista maverzacija pljacka i otimacina Minicu, Minicu !

ODGOVORITE
Name

Miša

24.06.2026 10:58

Samo pogledajte ko su ti ljudi lovci dovoljno sa slike gdje rade šta imaju i njihovi najbliži gdje su zaposleni. To će vam sve reći. Ko sad svi vole lov zaljubljenici u lov kroz to ostvaruju mnoge stvari.

ODGOVORITE
Name

Lovac

24.06.2026 11:00

Pocrkali dabogada svi do jednog.

ODGOVORITE
Name

BOBA

24.06.2026 12:22

Kad će sjednica o tržnim inspektorima šta rade ,kako rade,o smeću koje jedemo,o cjenama koje haraju,o pljčki kroz naplaćivanja svake usluge o deponijama koje guše narod.Gadljivi ste zato što se zabavljate na razne načine i uživate dok narod nestaje i bježi. Stvarnost u kojoj živimo je toliko vidljiva ko to želi da vidi..Ovi likovi žive preko narodne grbače i sa tim se ponose.Šteta što oni neće da vide i čuju kako rade i šta pričaju.Pljčka je u svakoj sveri društva.Niko ne trlja đžabe i provod i druženja se debelo naplate.Zato dolazimo do toga da se dobro živi što si deformisan od pohlepe to je ne bitno.

ODGOVORITE