Није ловачка: Минић се обавезао да ће радити у интересу ловаца
- Настављамо одговорно и посвећено да радимо у интересу наших ловаца и очувања природних богатстава Српске.
Република Српска 24.06.2026 | 07:28
Ово је на друштвеним мрежама написао предсједник Владе Републике Српске, који предводи и Ловачки савез Републике Срппске.

"Одржали смо редовну сједницу Скупштине Ловачког савеза Републике Српске. Све тачке дневног реда једногласно су усвојене, чиме су потврђени заједнички циљеви и даљи правац развоја ловства у Републици Српској", стоји у Минићевој објави.
Сједница Скупштине Ловаца Српске одржана је у Бањалуци.

Коментари / 20
Оставите коментарПитам
24.06.2026 07:50Да ли мозе ловац Мини забрснити да Ови дивљаци са квадовима не дивљају по ловистима И узнемиравају дивљаци ми у Граду смо навикли на таке идиоте.
ОДГОВОРИТЕЈокса
24.06.2026 09:05Знаци Саво како неко написа Вепар је главни мафијоз,замјеник кума Милорада ,,кртоле
Балван
24.06.2026 10:39Балван је увијек једино за то и био, то му је максимални домет, у све остало је добро залутао
Медо Гризли
24.06.2026 07:51Идемо даље, науком напред!
ОДГОВОРИТЕХахаха
24.06.2026 09:02Браво окупио је науку око себе баш. Па како стиже то све гдје сте још видјели да је на 100 столица један човијрк.
Није него
24.06.2026 07:59А биједе од народа, страшно!
ОДГОВОРИТЕКвргоња
24.06.2026 09:06Знаци вепар је главна звијерка
Ре
24.06.2026 12:04Мислис Саво вепар како му дадосе ново име.
Арсић
24.06.2026 08:48Некад су ловци били људи из страсти према лову а данас се ту уплела политика па се ту уплету они који мисле да је то ствар престижа као дотични или његов претходник.Колико се сјећам она власт СДС-а се није толико рекламирала преко ловачких удружења па се може закључити да се секташи понашају као комунисти по узору на Јосипа Броза Едварда Кардеља и остале који су то упражњавали све са циљем да би се додворили народу.
ОДГОВОРИТЕМа...
24.06.2026 12:58Свако ко има "страст" према убијању за мене није нормалан. Лов треба забранити законом, давно су просла времена када је било неопходно ловити да би се обезбједила храна за опстанак. Ако сте толико острасцени, изволите ловити једни друге. Оставите недузне звијери на миру.
ШУМЕ
24.06.2026 08:54Какви ловци .сви су криволовци као и сам Минић.Што им рекао милокрад све је то организована банда.
ОДГОВОРИТЕWww
24.06.2026 10:51То је његов лимит.
Вук
24.06.2026 08:56Сад пола владе ловци то им осигура добар положај и заштиту. Ајмо народе сви у ловце то је просперитет Републике Српске. Уз кума ловца ајде сви.
ОДГОВОРИТЕСлавиша Србин
24.06.2026 09:26Никакве симпатије према ловцима немам. Кад он може пуцати у срну е онда немамо о чему причати.
ОДГОВОРИТЕДирект
24.06.2026 09:29Зец, лисица, јаребица, ја сам ваша узданица. :)))
ОДГОВОРИТЕМидан
24.06.2026 10:07Да тако треба, та удружења су од виталног интереса за РС
ОДГОВОРИТЕГрадиска
24.06.2026 10:17Које тацке Миницу ? Миницу, Миницу засто се бесправно ловацко друство из Приједора просири на ловацко друство из Горњих Подградаца додјосе им малтене до куца??? Циста маверзација пљацка и отимацина Миницу, Миницу !
ОДГОВОРИТЕМиша
24.06.2026 10:58Само погледајте ко су ти људи ловци довољно са слике гдје раде шта имају и њихови најближи гдје су запослени. То ће вам све рећи. Ко сад сви воле лов заљубљеници у лов кроз то остварују многе ствари.
ОДГОВОРИТЕЛовац
24.06.2026 11:00Поцркали дабогада сви до једног.
ОДГОВОРИТЕБОБА
24.06.2026 12:22Кад ће сједница о тржним инспекторима шта раде ,како раде,о смећу које једемо,о цјенама које харају,о пљчки кроз наплаћивања сваке услуге о депонијама које гуше народ.Гадљиви сте зато што се забављате на разне начине и уживате док народ нестаје и бјежи. Стварност у којој живимо је толико видљива ко то жели да види..Ови ликови живе преко народне грбаче и са тим се поносе.Штета што они неће да виде и чују како раде и шта причају.Пљчка је у свакој свери друштва.Нико не трља ђжабе и провод и дружења се дебело наплате.Зато долазимо до тога да се добро живи што си деформисан од похлепе то је не битно.
ОДГОВОРИТЕ