Дјевојка скочила са моста у Врбас и почела да се дави

Велика драма одвијала се данас у Бањалуци, када је једна д‌јевојка скочила с градског моста у Врбас.

Република Српска 27.06.2026 | 15:19
Дјевојка скочила са моста у Врбас и почела да се дави

Како сазнаје портал "Аваза" њу је спасио Данијел Делић, који је сједио у оближњем ресторану "Бањалучки сплав" с другарима.

Када је видио да се утапа одмах је реагово, а онда је за њим кренуо и један конобар са сплава.

Тешком муком успјели су је извући у близини ресторана Казамат.

Након тога су у помоћ притекли мушкарац и д‌јевојка који су шетали на тој рути, а Делић је на лицу мјеста пружио прву помоћ, односно реанимирао је.

Д‌јевојка која је ту била с мушкарцем је позвала Хитну помоћ.

На лице мјеста су брзо дошле екипе Хитне помоћи и полиције, а д‌јевојка је пребачена у УКЦ Републике Српске. 

(Глас Српске) 

Коментари / 0

Оставите коментар