Дјевојка скочила са моста у Врбас и почела да се дави
Велика драма одвијала се данас у Бањалуци, када је једна дјевојка скочила с градског моста у Врбас.
Република Српска 27.06.2026 | 15:19
Како сазнаје портал "Аваза" њу је спасио Данијел Делић, који је сједио у оближњем ресторану "Бањалучки сплав" с другарима.
Када је видио да се утапа одмах је реагово, а онда је за њим кренуо и један конобар са сплава.
Тешком муком успјели су је извући у близини ресторана Казамат.
Након тога су у помоћ притекли мушкарац и дјевојка који су шетали на тој рути, а Делић је на лицу мјеста пружио прву помоћ, односно реанимирао је.
Дјевојка која је ту била с мушкарцем је позвала Хитну помоћ.
На лице мјеста су брзо дошле екипе Хитне помоћи и полиције, а дјевојка је пребачена у УКЦ Републике Српске.
(Глас Српске)

Коментари / 0
Оставите коментар