У Градишци колапс, гужве у Градини и Козарској Дубици
Због урушавања моста и затварања Граничног прелаза Градишка на два гранична прелаза у близини – ГП Градина и ГП Козарска Дубица, већ су велике гужве и формиране су дуге колоне.
Република Српска 19.05.2026 | 10:33
"Због урушавања моста затворен је ГП Градишка. На ГП Козараска Дубица појачана је фреквенција возила на изалазу из БиХ, на осталим ГП задржавања нису дужа од 20 до 30 минута", наводе из Ауто-мото савеза Републике Српске.
Према ријечима возача, колона камиона на ГП Градина на излазу из БиХ је четири километра.
Како сазнајемо у Градишци је настао потпуни колапс, преко 100 шлепера са робом остало је заробљено.
(БН) Фото: АМС/Сцхреенсхот

Коментари / 15
Оставите коментарЈохн Рамбо
19.05.2026 10:56Што се господин Амиџић не договори и уреди ствар???
ОДГОВОРИТЕБатина има 2 краја
19.05.2026 11:37Кад се рјешава расподјела пдв-а ? А да одблокира Шпирке Дом народа? Наставља се ћерање, што би, нека све стане!
блбл
19.05.2026 15:06Намјерно су срусили дио ограде преко пјесацке стазе да би као то био разлог да затворе мост и границни прелаз . Мост није остецен и нема никакве везе са остецењем на пјесацкој стази која се налази некојико стотина метара од поцетка моста. Мисле да це тако натјерати савјет министара да донесу одлуку о привременом отварању новог моста без сагласности свих цланова .
Робин Хоод
19.05.2026 19:18Нека федерација исплати дуг за насе пензионере који су пензију зарадили у федерацији засто постоји и медјународна пресуда па це онда Српска исплатити дуг федерацији од ПДВ-а онда нека отворе нови мост Градиској.
без кукања
19.05.2026 11:38једноставно ресење користите друге прелазе и то је то
ОДГОВОРИТЕА сто си бистар
19.05.2026 11:57А ста они који зиве на 10мин од градиске? Да иду на Брод или Свилај?! А да, то и јесте циљ. Деградирати Градиску да би Свилај имао конкретан разлог да постане главни прелаз…
Ре
19.05.2026 12:15Још једноставније: платите федерацији око 150 милиона марака пдв које је Амидзиц украо и ријесен проблем. Један сељачић пустио браду као брат Колосарац и сад је и он фрајер и пита се нешто.
Идеално
19.05.2026 12:51Ха ха...браво мајсторе, да те нема требало би те измислити, ха ха!
Боби
19.05.2026 13:27150 милиона неце покрит
Добој
19.05.2026 12:01Нека поставе коју фосну само да се мозе преци и подупру пулцом и то је то.
ОДГОВОРИТЕдадо
19.05.2026 12:07Са терена информације казу да је урусен пјесацки мост, а не мост за возила и камионе
ОДГОВОРИТЕПоп
19.05.2026 12:32Ови неписмени магарци се ухватили неког дуга који РС дугује федерацији. Па где се налази РС? Јел то није БиХ? Не прелазе само срби на тај прелаз па да се неко из федерације освети за кретенски рат који је био прије 30 година ! Идиотизам је уплитати недузне градјане. Ако постоје дугови постоје механизми наплате а не да испаста цијела дрзава. Јад и чемер од накарадних дегена на власти.
ОДГОВОРИТЕЛокна
19.05.2026 12:41Срдјан Амидзиц је одговоран. Ако не позове сједницу да се изврси поравнање измедју ентитета мислим да је вријеме да Амидзиц кривицно одговара.
ОДГОВОРИТЕБоб
19.05.2026 13:19Ето дкле је нас лоповлук и уцијењивацка политика црвене секте довела. Ово је само поцетак, ово це нам се јос десават... Боли Мицу Клосарца и осталу банду брига за људима и свакодневним проблемима
ОДГОВОРИТЕXXЦЦ
19.05.2026 15:56Почело је почело одцјепљење.