Аутомобил слетио са пута, превртао се и ударио у кућу

Тешка саобраћајна незгода догодила се на већ озлоглашеној кривини на путу из правца Бука ка Ивањици, када је аутомобил у коме су се налазиле четири особе излетио са коловоза. Возило је потом слетјело низ обалу, пробило дрвеће и ниско растиње, а затим ударило у породичну кућу.

Србија 06.01.2026 | 17:00
Аутомобил слетио са пута, превртао се и ударио у кућу

Према ријечима мјештана, у тренутку незгоде чуо се снажан прасак. Када су изашли из својих домова да виде шта се догодило, затекли су призор који их је оставио у шоку аутомобил преврнут на кров, са великом материјалном штетом, тик уз породичну кућу.

Оно што је готово невјероватно и уједно једина срећна околност овог немилог догађаја јесте да нико од четворо путника није теже повријеђен. Како наводе очевици, дрвеће поред пута имало је пресудну улогу у ублажавању посљедица несреће.

– Мислим да их је доста спасло дрвеће поред пута, јер им је успорило брзину, а возило се некако окренуло на кров. Хвала данашњем празнику, сви су живи. Није ово први пут да се сличне незгоде догађају на овој кривини. Мора се пронаћи неко рјешење, јер је ово страшно – каже један од очевидаца за Инфо Лигу.

Мјештани овог краја поново упозоравају да је ова дионица пута изузетно опасна и апелују на надлежне да предузму додатне мјере безбједности, како би се спријечиле нове саобраћајне незгоде.

(Агенције)  Фото: Сцхреенсхот/yоутубе 

Коментари / 6

Оставите коментар
Name

Зоран

06.01.2026 18:23

Ако на таквој кривини нема заштитне ограде донекле је крива држава али и без И са оградом је крив возач што није прилагодио брзину.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Xx

06.01.2026 18:37

Видис ли ти какви су услови на путу нико не чисти ниста

Name

Ре Xx

06.01.2026 20:13

А гдје је оно , прилагодити вожњу и брзину условима на путу. Увијек вам крив неко други.

Name

За Xx

06.01.2026 23:00

Немоземо оцистит колико пада,ја продјем деоницу 15 ак км.и док се вратим оно поново напада и тако у круг ,и јос казу узалуд се возика горе доле.Нормално је да има проблема за неко време док се не стабилизује.Сретан Бозиц .

Name

Ма шта

06.01.2026 23:10

Крив овај крив онај !? Пијане лопине за Управљачем и нема друге, Пијани, Дрогирани, Бахати, и напуњени Луђачком Снагом, то гледамо сваки сваки Дан, Недавно гледам Нећу споменути Мјесто Вози у Кружном Току у Супротном Смјеру, Да не повјерујеш, Можда тај никад није ни видио кружни ток нити зна шта је то, Пијан, Усмрдио се Бијелом луком и Шљивовицом, Спреман у сваком трену да Ти протурјечи и за конфликт, и тд итд,

ОДГОВОРИТЕ
Name

Ре

10.01.2026 19:53

Србенда правие. Каталошки примјерак.