Акција у ТК: Ухапшени и бивши посланик СДА, инспектор...

Како је потврђено из МУП-а ТК, претреси су извршени на подручју Живиница, Бановића и Калесије.

Босна и Херцеговина 29.10.2025 | 13:05
Акција у ТК: Ухапшени и бивши посланик СДА, инспектор...

Инспектор Полицијске управе (ПУ) Калесија Бесим Клопић, полицајци Џевад Пожегић, Јасмин Модрић из ПУ Живинице, начелник Одјељења крим полиције ПУ Живинице Миралем Халиловић, Недим Авдић, Сулејман Шехић и бивши СДА-ов посланик Зијад Јагодић ухапшени су у акцији коју је јутрос спровео МУП Тузланског кантона на неколико локација, сазнаје "Аваз".

Након вишемјесечне истраге проведене од стране Управе полиције Министарства унутрашњих послова Тузланског кантона, данас, у јутарњим сатима, полицијски службеници Управе полиције МУП ТК-а су поступајући по Наредби Кантоналног суда у Тузли и под надзором Кантоналног тужилаштва Тузланског кантона извршили претресање на седам локација Тузланског кантона.

Како је потврђено из МУП-а ТК, претреси су извршени на подручју Живиница, Бановића и Калесије којом приликом је ухапшено седам лица, од који су четири лица полицијски службеници Управе полиције МУП ТК-а, а због постојања основа сумње да су починили кривично дјело из члана 210а Кривичног закона Федерације Босне и Херцеговине - „Трговина људима“.

(Аваз) Фото: X

 

Коментари / 11

Оставите коментар
Name

Јојо

29.10.2025 13:44

Само хапси говна.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Кхса

29.10.2025 14:06

Свуда у региону се несто десава само код нас не.Србин💯

ОДГОВОРИТЕ
Name

Yyy

29.10.2025 14:24

Оцете овог додика. Икад ухапсити он је поштењачина.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Искрено

29.10.2025 14:41

Хапсити и не пуштати до краја живота. Криминалци и болесници

ОДГОВОРИТЕ
Name

Пељаве

29.10.2025 15:04

Све "вјерници", ДодиГова "браца" из СДА !!

ОДГОВОРИТЕ
Name

Ања

29.10.2025 15:37

Бас тако,не пустати!

Name

Весна Бајич

29.10.2025 16:06

Свагдје се криминалци хапсе, и треба тако, само у Републици Српској, не смије нико хапсити Додикове криминалце. Зар је тај човјек толико моћан? Зар је толико покрао да све може платити. Јадан је овај народ!

ОДГОВОРИТЕ
Name

Милентије

29.10.2025 16:16

Дођите мало и код нас у Републику Српску,нисмо шугави!

ОДГОВОРИТЕ
Name

Гдје

29.10.2025 16:17

Ми зивимо еј циме се баве они који требају стити народ. Нема горе полиције и горих криминалаца од њих

ОДГОВОРИТЕ
Name

Старина

29.10.2025 17:27

Имају ли ти људи своју дјецу и унучад,а баве се прљавим послом, посебно вјерници исламске вјероисповијести њима је посебно велики гријех бавити се трговином и подвођењем људима, треба у цијелој БиХ пооштрити закон за овакве случајеве.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Херцеговац

29.10.2025 20:27

Ово је најбољи доказ каква нам је власт и полиција! Објесити багру! Тргују дјецом.

ОДГОВОРИТЕ