Кривична пријава због злоупотребе против Јеринића

Кривична пријава против градоначелника Добоја Бориса Јеринића и начелника Одјељења за стамбено-комуналне послове,

Република Српска 23.08.2024 | 08:34
Кривична пријава због злоупотребе против Јеринића

Кривичну пријаву је поднио Центар за хуману политику због сумње да су извршили кривична дјела злоупотребе службеног положаја и овлаштења, несавјесног рада у служби и изазивање опште опасности када нису обезбиједили редовно и превентивно уклањање и орезивање дрвећа у уличним дрворедима и на другим мјестима која су представљала опасност и могла изазвати или су изазвала оштећења возила и других ствари, повреде људи и другу штету.

У последњем невремену 18.08.2024. године пало је неколико десетина неодржаваних стабала и крошњи приликом чега је дошло до угрожавања људи и прекида саобраћаја, оштећења  више возила и друге штете у вриједности неколико десетина хиљада КМ, саопштено је из Центра за хуману политику из Добоја

(БН) Фото: Срна 

Коментари / 15

Оставите коментар
Name

Аа

23.08.2024 08:58

Јака ствар што је Центар за хуману политику поднио пријаву. Заборавиће на пријаву чим прођу избори

ОДГОВОРИТЕ
Name

Xx

23.08.2024 09:17

Овај распоп је требао бити у затвору одавно. Такав криминалац и љигавац је срамота за цијели српски народ.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Прика

23.08.2024 11:55

Ниста њима никада нико ниста неце они су и остаце недодирљиви и други ако додју за пар мјесеци це бити исти ето вам и Станивуковица клели сте се у њега и ста иста олос као и прфедходници такав смо ми менталитет нико нас немозе промјенити драги Бог нас је казнио па смо таки

Name

ре

23.08.2024 10:08

Ово све треба под хитно из СНСД хапсити све редом ,док нису побјегли својим договореним путем ван РС, са својим криминалцима из ове напаћене дуго година њиховог криминала за борце и обични народ РС.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Хаха

23.08.2024 13:37

Он ти је из СДС а не из СНСД. У СНСД је само привјесак

Name

Зокс

23.08.2024 10:11

Ово је смијешно какве све пријаве прије избора можемо очекивати

ОДГОВОРИТЕ
Name

Олош

23.08.2024 10:16

Који је то љигавац од лику, описати се не може! Да он буде градоначелник Добоја?! Мајко мила, шта је овај народ дочекао и Богу згрешио!

ОДГОВОРИТЕ
Name

Србо

23.08.2024 10:31

Ради он за секту и Додика ,они не одговарају ,они воле РС а нису издајници као ја.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Цекајте

23.08.2024 12:32

Па зар није распоп СДС или је пресалто у трецу брзину

Name

Добојлија рођени

23.08.2024 10:55

Пресмијешна пријава за могуће рушење стабала, а покрали 17 000 гласова, опљачкали све што се могло, а ви се хватате за неко тамо грање! Јахахааа

ОДГОВОРИТЕ
Name

Приједорчанин М.

23.08.2024 13:53

Какав градоначелник још су гори они који су гласали за таквог јазавца.

Name

Марко Марковић

23.08.2024 12:12

Може ли неко ,набројати колико је до сада пријава за ДОБОЈ поднесено??? И какве користи има друштво од тих силних пријава .... И да ли су пријаве саставни дио прљавих кампана и игара пред сваке изборе , Сву енергију трошимо на рушење ,пљување и свађе ...а младост нам одлази ,одлази и одлази ......туга је град Добој .... Народе .....докле ,докуд и до кад овако ???

ОДГОВОРИТЕ
Name

НЕМАМО СУДСТВО

23.08.2024 13:46

СУД БиХ ИР СРБСКЕ РАДЕ КРИМИНАЛ ИСТО КАО И Т ПОЛИТИЧАРИ(ПЛАЋКАРОШИ) ОД ТОГ НЕМА НИШТА

ОДГОВОРИТЕ
Name

Изворна Возућа

23.08.2024 14:30

Судство је по шапом рудоње, а онај потрчко и поган од пропалог попа несмије писнути од рудоње и шароње. Несмије пропали поп ни пишат док му они не нареде. Јадни напаћени народе шта си дочекао. Тешко нама који смо изгубили своје најмилије, да би багра пљачкала и уживала.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Сала

23.08.2024 17:19

Пустите дрвеце, русење спортске дворане, русење Дона ЈНА, зграде опстине најва о русењу ПБС, дома здравлха, Ватрогасног дома.

ОДГОВОРИТЕ