Потпуни дебакл фудбалера Србије у Русији

Фудбалери Србије поражени су од Русије у Москви резултатом 4:0 у пријатељској утакмици у оквиру припрема за Европско првенство.

Спорт 21.03.2024 | 20:02

Након мирног и изједначеног почетка утакмице десио се детаљ који је преломио утакмицу.

Милан Гајић је скривио потпуно непотребно пенал над Клушевићем и добио црвени картон као последњи играч одбране.

Руси су итекако знали да искористе бројчану предност.

Антон Миранчук је био сигуран са пенала, предност дуплирао Осипенко у 32. минут.

Са тим резултатом се отишло на полувреме.

Селектор Србије Драган Стојковић Пикси је пробао изменама на полувремену али није вредело.

У наставку игре трећи гол постиже Алексеј Миранчук у 55. минуту.

До краја меча Русија је пропустила прилику да забележи и убедљивији тријумф, али су Петровић и срећа спасили Орлове

Руси су постигли и четврти гол у 88. минуту али је он након ВАР интервенције поништен.

Ипак у у надокнади времена Русија постиже и четврти гол , Сергејев је стрелац.

Србија наредни меч игра против Кипра у Ларнаки у понедељак.