Богдановић 40, Јокић 25 кошева у побједи Денвера

- Кошаркаши Денвер Нагетса победили су у гостима Атланта Хоксе са 129:122, у утакмици НБА лиге коју су обележили српски кошаркаши Никола Јокић и Богдан Богдановић.

Кошарка 12.12.2023 | 07:38

Богдановић је одиграо утакмицу каријере у поразу његове Атланте. За 36 минута постигао је 40 кошева, уз 10 погођених тројки, и забележио три скока и три асистенција.

Јокић је био близу трипл-дабл учинка, јер је за 36 минута на терену постигао 25 поена, уз осам скокова, девет асистенција и три украдене лопте.

Одличан у победи Денвера био је Џамал Мареј са 29 поена (12-15), док је млади Џулијан Стротер убацио 22.

Денвер сада има скор 15 победа и девет пораза, а Атланта девет победа и 13 пораза.

(Тањуг) Фото: Спортал