Радник из Бијељине изгубио од Широког Бријега 2:1

Фудбалери Радника изгубили су данас утакмицу од Широког Бријега 2:1, у Бијељини у 14. колу Премијер лиге БиХ.

Фудбал 24.10.2021 | 18:23

Гости су сав посао у Бијељини обавили у првих пола сата, када су голове постигли Чавар и Брекало.

Пораз Радника у другом полувремену ублажио је Кенан Шарић.

Контролисали су утакмицу Широкобријежани, од самог почетка су исказали своју намјеру да се наметну и да се игра по њиховим нотама. До водства, Широки Бријег стиже у 12. минути када је погодио Маријан Ћавар. Са десне стране је асистирао Бегић, а Маријан Ћавар је лако погодио гол Аљкановића.

Широкобријежани су водство удуплали у 28. минути утакмице. Сјевнула је брза контра гостију, Данијел Лукић је асистирао за Филипа Брекала са десне стране, а овај из прве хвата волеј и шаље лопту иза леђа Аљкановића.

У другом полувремену видјели смо гол Кенана Шарића у 57. минути утакмице. Након центаршута Јована Благојевића услиједила је велика гужва, а Кенан Шарић је на крају погодио. Тражили су гости офсајд, али узалуд.

До краја утакмице није било промјене, а биљежимо само још црвени картон голмана Азура Аљкановића у посљедњим секундама утакмице.

Први је ово од два планирана меча с обзиром на то да већ у сриједу играју утакмицу Купа БиХ на истом овом мјесту.