Шок: Реал Мадрид изгубио од Алавеса

Фудбалери Реал Мадрида поражени су на свом стадиону од Депортиво Алавеса са 2:1 у утакмици 11. кола шпанске ЛаЛиге.

Фудбал 28.11.2020 | 23:37

Реал Мадрид је шокирао све своје фанове поразом у 11. колу од Депортиво Алавеса и то на свом стадиону, Алфредо ди Стефано.

Мало ко је веровао да ће Мадриђани имати тежак меч са Депортиво Алавесом, а још мање да ће изгубити од овог ривала.

Све је почело лоше по Реал већ у 5. минуту када је досуђен једанаестерац за Депортиво након што је Наћа лопта погодила у руку у казненом простору.

Лукас Перес је преузео одговорност и реализовао тај пенал. Нови проблем за Реал стигао је у 28. минуту када се повредио Еден Азар и морао је да напусти игру.

До краја полувремена голова није било, а онда је Хозелу у 62. минуту утакмице искористио катастрофалну грешку Тиба Куртое и постигао гол за велико вођство Депортиво Алавеса од 2:0.

Каземиро је у 86. минуту "спасио што се спасити може", када је после корнера и трапаве реакције одлично реаговао и из непосредне близине лопту само спровео у мрежу за 2:1 и утешни гол Реал Мадрида.